Týdenní horoskopy lásky od 25.07.2016 do 01.08.2016

Tento týden bude Luna ubývat a tak bude vhodné podstupovat lékařské zákroky.

V pondělí, úterý a ve středu se bude Luna nacházet ve znamení Střelce, je potřeba dávat si větší pozor na játra, žlučník, plíce a nervový systém. Tato doba je zároveň příznivá pro nové projekty a začátky.

Ve čtvrtek a pátek se bude Luna nacházet v Kozorohu a je potřeba více dávat pozor na svou pleť. Tato doba je vhodná pro koupi a prodej nemovitostí. Je také potřeba v těchto dnech vynechat sůl, která by tělu mohla obzvlášť škodit v nadměrné míře.

Luna se o víkendu bude nacházet ve znamení Vodnáře. Pozor si dávejte na nohy. Jde o příznivou dobu k otužování vztahů. Jedná se o dny ve znamení přátelství.

Ti, kdo trpí na hemeroidy, by měli být opatrní a měli by se vyhýbat alkoholu, dráždivým jídlům a vyšší tělesné námaze. Zároveň by měli navýšit pitný režim.

Tento týden lze okouzlit intelektem a přehledem o filmu a literatuře. Vzdělanost tento týden povede.

V týdnu se zrodí nové nápady na vydělávání peněz.

Horoskopy aktuálně:

Finance tento týden: lvi, raci
Láska: blíženci, kozorozi
Zdraví: vodnáři, ryby
Doporučená bylina: schizandra
Doporučené aktivity: plavání

Beran: 

To, že se do vás v horkém létě někdo zamiluje, je normální a vy z toho žádné velké drama neděláte. Komplimenty posloucháte, ale s dárky je to horší. Ve chvíli, kdy usoudíte, že vám je druhá strana dává jen proto, aby vám ukázala, že na to má, a aby vám jimi předvedla skvělé perspektivy, které vás ve vztahu čekají, utnete všechno tak rychle, že se budete sami divit.


Býk: 

Jde o týden, kdy se vám bez problémů podaří lidi, kteří tvrdí, že vás mají rádi, rozdělit na dvě skupiny: první si ve chvíli, kdy zjistí, že nejen dáváte, ale že občas i něco potřebujete, vzpomene, že má moc práce, a odmítne vás dřív, než stačíte dokončit větu. Druhá sdělí, že toho má sice sama dost, ale na vás si čas vždycky udělá. Na koho v dalším životě vsadíte?Blíženci: 

Ještě nedávno jste tvrdili, že člověk, který se zamiluje do šéfa, to nemá v hlavě v pořádku - a nyní jste se sami do stejné situace dostali. Pokud nechcete mít v životě ještě větší zmatky, než jsou ty, s nimiž se potýkáte nyní, nechte si své zjištění pro sebe a nikoho s ním neseznamujte. Vydržte do příštího týdne, kdy se Venuše dostane do Panny a kdy se vzbouřené city uklidní.


Rak: 

Tím, že chcete najednou zvládnout všechny problémy, s nimiž se potýkáte, bohužel hrozí, že si zároveň zaděláte na další a možná ještě intenzivnější. Uvědomte si, že partner, který naznačuje, že se na léto těšil, a zatím z něj nic nemá, může svá slova pronášet s úsměvem, ale myslí je vážně. Zkuste přepnout a místo toho, co není důležité, se věnovat především jemu!


Lev: 

Jde o týden, kdy ve vztazích můžete klidně vsadit na nepromyšlená řešení. Bát se jich ale nemusíte, protože stoprocentně vyjdou. Trigon mezi Merkurem a Uranem vám napoví slova, která může nezúčastněný vnímat jako začátek hádky, ale na vašeho miláčka působí jako pramen živé vody. Konečně ví, co chcete, a udělá všechno pro to, aby vám vaše přání splnil.


Panna: 

Dostanete se někam, kde jste nikdy být nechtěli. Oba jste sice velice úspěšní a výkonní, ale každý z vás pracuje na svém písečku a pro hovor s partnerem si najde sotva pár chvil před spaním. Zkuste změnit přístup alespoň v neděli, kdy je Luna v Raku, a kdy je trocha péče, kterou si navzájem poskytnete, je nejen přirozená, ale i oboustranně přínosná.


Váhy: 

Jediné, co doma opravdu potřebujete, hledáte a nacházíte, je klid. V práci vzhledem k dovoleným panuje zmatek, v němž nikdo neví, co má dělat, a kdy se čeká, že všechny sporné záležitosti obratem vyřešíte právě vy. Není tedy divu, že se těšíte domů, kde vás čeká miláček, který vám bez ptaní nabídne něco osvěžujícího k pití a svým objetím vám dodá sílu.


Štír: 

Příjemná přátelská setkání, na která je tento týden neobyčejně štědrý, slibují nejen skvělou zábavu, ale budou mít i pozitivní vliv na kvalitu vašeho dalšího vztahu. Když miláček zjistí, že se kolem vás rojí spousta lidí, které zajímají vaše názory, dojde mu, že jste po všech směrech nadprůměrná osobnost, a konečně se k vám začne chovat tak, jak si zasloužíte.


Střelec: 

Vztah k partnerovi sice neměníte, ale to neznamená, že vám na něm spousta věcí neleze na nervy. Ve chvíli, kdy vás začne brzdit, kdy vám začne vysvětlovat, ať zbytečně neriskujete, a kdy vám začne dávat za příklad lidi, kteří nikdy nic nedokázali, se právem naštvete. Naštěstí stačí jen pár slov, aby se vzpamatoval, vaše důvody si nechal vysvětlit a taky je uznal.


Kozoroh: 

Pokud chcete ve vztahu zachovat pohodu, musíte si dávat pozor na to, co před kým mluvíte. Ve chvíli, kdy zažertujete o tom, že je nejvyšší čas, abyste svého aktuálního partnera vyměnili za nový a neokoukaný model, se určitě najde někdo, kdo za vaším miláčkem zajde a všechno mu s chutí povypráví. Pokud nechcete mít doma zbytečné dusno, držte jazyk na uzdě!


Vodnář: 

Neustále se svému miláčkovi snažíte imponovat a neustále vám to nevychází tak, jak byste si to představovali. Možná by stačilo, kdybyste ubrali na intenzivně svých láskyplných projevů, využili energie planet, které až do nedělního večera procházejí vaším partnerským sektorem a miláčkovi tak dali šanci a čas, ve kterém si sám může uvědomit, že jste skutečný poklad.


Ryby: 

Přiznejte si, že jsou chvíle, kdy vám miláček upřímně leze na nervy. Neustále vám vysvětluje, proč něco nejde, ale ani ho nenapadne, aby přemýšlel nad tím, jak by to jít mohlo! Naštěstí se v sobotu večer dostává do vašeho partnerského sektoru Merkur! Zajistí vám dostatečnou průbojnost, s níž dokážete partnerovi vysvětlit své požadavky tak, aby odmítnout nedokázal...

SMS Věštba
SMS Výklad / banner