Týdenní horoskopy lásky od 21.11.2016 do 28.11.2016

Beran: 

Když máte problémy v práci, je celkem logické, že ani doma nejste zrovna v nejlepší náladě. Naštěstí máte po boku partnera, který chápe, jak vám je, a který situaci sice nevyřeší, ale taky ji zbytečně nezahušťuje. Navíc vás čeká víkend, kdy bude konečně trochu klidu a kdy váš vztah získá nové podněty k dalšímu rozvoji. Krásně ti to spolu užijte!


Býk: 

Miláčkovi uděláte radost něčím, čím mu dokážete, že na něj myslíte i ve chvílích, kdy spolu nejste. Pokud v poslední době mluví s nadšením o nějaké kuchařce, kupte mu kuchařku - a to i v případě, kdy jich doma máte celou řadu. Udělejte to hned v pondělí, a pak si už jen užívejte týdne, ve kterém se k vám miláček bude chovat naprosto skvěle a kdy mu to vy budete se stejným nadšením oplácet.Blíženci: 

Jde o týden, kdy se vám ve vztazích daří naprosto všechno, po čem toužíte. Na novou lásku to sice nevypadá, ale protože vám spoustu radostí přináší i partner, kterého máte už dlouho doma, nijak vám to nevadí. Skvělý bude zejména čtvrtek a pátek, kdy se oba bez rozdílu budete cítit jako pár -náctiletých, kteří lásku a všechno, co k ní patří, teprve objevují.


Rak: 

Čím dál častěji si vzpomínáte na lidi, kteří vás kdysi před vaším nynějším partnerem varovali s tím, že se mu nedá věřit. Dosud jste se za něj rvali s energií až neskutečnou, teď musíte přiznat, že měli do jisté míry pravdu. Navíc si uvědomujete, že nastal čas, kdy se na svého miláčka budete muset podívat bez růžových brýlí, a přiznáváte si, že se vám do toho nechce...


Lev: 

V pondělí, kdy se Slunce dostává do Střelce, se můžete začít těšit na nové kolo svých partnerských zážitků. Pokud se ve vašem okolí pohybuje někdo, kdo vaše dvoření dosud odmítal, můžete v jeho chování čekat náhlý a prudký zlom. Na jedné straně budete nadšení, na druhé přemýšlíte, co za tím vším vlastně stojí, a dumáte, co svým jednáním sleduje.


Panna: 

Váš miláček má opravdu pocit, že patříte ke géniům, které Nobelova cena míjí jen shodou hodně nepříznivých náhod. Neustále všem vysvětluje, že jste fantastičtí a vůbec nedbá na to, že vám podobné řeči nejsou ani trochu příjemné. Pokud chcete předejít dalším trapasům, uneste si ho na víkend někam, kde budete spolu sami a kde vás nikomu předvádět nebude.


Váhy: 

Hlavně svého miláčka k ničemu netlačte! Zejména ve čtvrtek a v pátek si sice můžete myslet, že nejlépe víte, co je pro něj dobré, ale přesto mu musíte nechat dostatečný prostor, ve kterém se může rozhodovat sám. O výsledek se bát nemusíte, protože nakonec stejně přijde se svým rozhodnutím k vám a bude chtít, abyste se k jeho dalším záměrům jednoznačně vyjádřili.


Štír: 

Víkend, kdy je Luna ve vašem znamení, prožijete v pohodě. Navíc můžete ve svých citech i ostatním životě odstartovat nové období, které pro vás bude podstatně příznivější, než to staré. Své ctižádostivé plány však nejdříve proberte se svým miláčkem. Nejde o to, že by vám změny neschválil, ale o to, abyste neměl pocit, že ho při svém přemýšlení opomíjíte.


Střelec: 

Celý život jste hledali skvělého a nápaditého partnera, kterého teď máte. Přesto byste si měli uvědomit, že za každou legraci se platí - a vy budete za svůj idol platit dvojnásob. Uvědomte si, že mu tolerujete podstatně víc, než je zdrávo, a zavíráte oči i před tím, co byste tolerovat neměli. Nechcete se ještě jednou zamyslet a konečně se začít chovat trochu důstojněji?


Kozoroh: 

Pokud máte vedle sebe člověka, který uvažuje stejně konkrétně jako vy, není problém. Potíže nastanou ve chvíli, kdy se dáte dohromady s někým, kdo si žije ve svém vlastním světě, a ani ho nenapadne, že by měl alespoň občas počítat s realitou. Vy se sice jeho střety s okolím snažíte ze všech sil mírnit, ale už si přiznáváte, že vás to pomalu přestává bavit.


Vodnář: 

V pondělí dopoledne, kdy je Luna ve vašem partnerském sektoru, se překonejte a napište miláčkovi nějakou citově laděnou zprávičku. Pokud to nezapomenete udělat, můžete se těšit na týden, kdy budete z práce spěchat, kde vás čeká partner, který se vám snaží ukázat, že život může být krásný i v období, kdy je pošmourno, zamračeno a stále jen tma.


Ryby: 

To, zda vás miláček naložený bude nebo nebude, je jen ve vašich rukou. Počítejte s tím, že má lehké problémy s příbuznými, a že je jen na vás, zda je zvládne s grácií, nebo zda se jejich vztahy ještě zhorší. Když ho dokážete vysvětlit, že se nemá rozčilovat, protože se tím stejně nic nezmění, vypadá to poněkud nevlídně, ale nakonec sám miláček uzná, že máte pravdu.

SMS Věštba
SMS Výklad / banner