Týdenní horoskopy lásky od 18.07.2016 do 25.07.2016

Beran: 

Patříte k těm, jimž stačí jen trocha přičinění a daří se jim tak, že to u přátel i nepřátel budí bledou závist. Nejúspěšnější jste zejména v úterý a ve středu, kdy Venuše i Merkur harmonují se Saturnem, a kdy můžete v lásce čekat dlouhodobý úspěch. Když se pak do vašeho sektoru romantických lásek v pátek dostane i Slunce, budete vaše spokojenost nepřekonatelná!


Býk: 

Potíže můžete mít s lidmi, které jste dosud považovali za nejlepší kamarády. Nechápou, že do vašeho života vstoupil člověk, jemuž dáváte přednost a s nímž trávíte daleko víc času než s nimi. Zatím se konejšili tím, že vás láska přejde, ale teď musí přiznat, že jde o vztah, který je silnější, než si mysleli, a který je nadlouho připraví o první místo ve vašem srdci.Blíženci: 

Počítejte s týdnem, kdy se koníčky vašeho partnera stanou tématem diskusí a možná i zdrojem hádek. Miláček vám totiž sdělí, že by byl rád, kdyby alespoň část dovolené mohl trávit s kamarády a svému hobby se věnovat. Milé vám to sice být nemusí, ale kdybyste se ho pokusili pochopit a třeba mu i alespoň maličko vyšli vstříc, bylo by to vynikající...


Rak: 

Poslední dny, kdy je Slunce ještě ve vašem znamení, využijte svou přesvědčovací schopnost a pokuste se miláčka přimět, aby konečně začal aktivně řešit vaši bytovou situaci. Všechno se poněkud zkomplikuje ve chvíli, kdy zjistíte, že se mu do žádné změny nechce. Neobviňujte ho nahlas z lenosti, ale své požadavky opakujte pořád dokola tak dlouho, až vám vyhoví.


Lev: 

Pokud si chcete užít tajnou lásku, musíte to zvládnout rychle. Ve chvíli, kdy se Slunce přesune do vašeho znamení, se situace změní a vy se ocitnete ve světlech ramp. Počítejte s přáteli, známými a příbuznými, které můžete potkat na místě, kde nemají co dělat. Pokud budete ve společnosti člověka, s nímž oficiálně nemáte nic společného, s jejich diskrétností nepočítejte!


Panna: 

Nabídka na cestu do ciziny může znít sice skvěle, ale vy byste její přijetí měli zvážit. Člověk, který vás zve, se sice tváří velice velkoryse, ale vy přesto musíte pátrat, co za jeho pozváním vězí. Když zjistíte, že vás s sebou chce hlavně proto, abyste se o něj starali, na všechno dohlédli a ještě za něj komunikovali, protože on cizí řeči nezná, vlídně ho odmítněte.


Váhy: 

O nové zážitky se vám postará člověk, kterého jste až dosud brali jen jako kamaráda svého partnera. Ve chvíli, kdy mu letní posezení v útulné hospůdce rozváže jazyk, vám o vašem vyvoleném začne povídat věci, ze kterých vám půjde hlava kolem. Naštěstí se včas vzpamatujete, usoudíte, že před vámi chce miláčka jen očernit, a nad tím, co vám říká, mávnete rukou.


Štír: 

S dárky je to v tomto týdnu dost problematické. Pokud ho dáváte někomu, kdo s vámi alespoň prozatím nemá být spojován, musíte být při výběru náležitě opatrní. Kdyby se stalo a váš oficiální partner měl něco stejného nebo hodně podobného jako je to, co nosí váš tajný favorit, byla by to nepříjemnost, která by mohla bez problémů aspirovat na titul průšvihu roku.


Střelec: 

Chováte se tak, abyste získali všemožné sympatie. Přesto (nebo právě proto) počítejte s tím, že se najde pár lidí, jimž se vaše úspěchy - zejména u opačného pohlaví - zamlouvat nebudou. Naštěstí patříte k lidem, kteří se jejich poznámkami nenechají vyvést z míry. Sílu vám dodá i váš životní souputník, který dá jasně najevo, že za vámi stojí za všech okolností!


Kozoroh: 

Opravdu není rozumné, abyste seděli doma a čekali, až vám štěstí samo zaklepe na dveře. Využijte Luny, která v pondělí a v úterý prochází vaším znamením, a konečně se přihlaste do internetové seznamky. Když to uděláte, můžete se už o víkendu těšit na první schůzky, které do vašeho dosud fádního a trochu nudného života vnesou konečně ten pravý vzruch!


Vodnář: 

S partnerem na sebe vyjedete ve chvíli, kdy zapomene na slušné vychování a začne vás kárat před přihlížejícími kamarády. Vy si pak můžete vybrat, zda se budete tvářit, jako by z jeho strany šlo jen o vtip, nebo se necháte unést a pořádně se rozčilíte. V každém případě však počítejte s tím, že jde o incident, který vás donutí, abyste se na něj dívali jinak než dosud.


Ryby: 

I kdyby se stalo a vás potkal typický letní úlet, nesmíte propadnout panice, ale musíte zmobilizovat zdravý rozum. Pokud máte pocit, že byste se měli ze všeho nejdříve svěřit partnerovi a probrat s ním, co bude dál, je to totální nesmysl! Psychický propad, který prožíváte sami, by se při pohledu na miláčka, který trpí tím, co sám nezavinil, ještě prohloubil.

SMS Věštba
SMS Výklad / banner