Týdenní horoskopy lásky od 12.09.2016 do 19.09.2016

Beran: 

Se vzpomínkami na staré vztahy a první lásky je to v tomto týdnu opravdu těžké. Máte se sklon ponořit do minulosti, ve které vidíte jen to dobré, a na realitu, co minulost provázela, zapomínáte. Pokud vás navíc napadne, že byste se měli se svou bývalou láskou spojit, zapněte zdravý rozum a podobné akce si zakažte. Zklamání, které by následovalo, by bylo zlé.


Býk: 

Bylo by dobré, abyste se v pondělí, kdy je váš sektor romantických lásek pod vlivem kvadratury mezi Merkurem a Marsem, drželi zkrátka. Pod vlivem tohoto aspektu máte sklon vyčítat svému životnímu druhovi i to, za co nemůže. Čím víc se bude bránit, tím víc máte sklon útočit, což pak může vést k situaci, kdy se v pondělí pohádáte a až do víkendu spolu nepromluvíte.Blíženci: 

Rodinné záležitosti neřešte, protože se vám to stejně nepodaří. Pokud si k vám budou chodit stěžovat členové vaší rodinné větve, ještě to zvládáte, ale ve chvíli, kdy si k vám přijdou stěžovat i partnerovi příbuzní, neudržíte se a vybuchnete. Naštěstí máte miláčka, který chápe, jak vám je, a který se v jakékoliv takové záležitosti postaví rozhodně na vaši stranu.


Rak: 

Než se rozhodnete svůj byt zásadně změnit, musíte vzít v úvahu i názor partnera. Potíž může být v tom, že vy si představujete zařízení trochu starodávného stylu, zatímco miláček vám vysvětluje, že nedovolí, aby doma vznikl skanzen. Kdybyste v tomto týdnu jen probírali jednotlivé možnosti a definitivní rozhodnutí odložili na příští týden, je dohoda, která uspokojí obě strany, naprosto jistá!


Lev: 

Teprve nyní zjistíte, že jste svůj dosavadní partnerský život jednali s životním druhem špatně. Pokud chcete, můžete využít pátečního zatmění a alespoň některé chyby vyplenit jednou provždy. Když svému protějšku přestanete diktovat, co má dělat, a ponecháte mu podstatně víc prostoru, než jste mu poskytovali dosud, změní se váš vztah rázem k nepoznání.


Panna: 

Zatímco vaši kamarádi dali za projevy lásky téměř cokoliv, vy jich máte až nad hlavu a veškeré podobné aktivity odmítáte. Týká se to hlavně druhé poloviny týdne, kdy musíte partnerovi vysvětlovat, že vy k projevům lásky ani ve flirtu nikoho nepovzbuzujete, ale také to nikomu nemůžete zakázat. Nakonec to pochopí, ale jen vy víte, jakou vám to dalo práci...


Váhy: 

Myslíte si, že jste během dosavadní cesty životem nasbírali dostatek zkušeností a konečně jste se dostali do stavu, kdy vás nemůže nic překvapit? Chyba! O tom, že je všechno jinak, se přesvědčíte v neděli, kdy se ocitnete pod vlivem opozice mezi Venuší a Uranem. Láska, kterou vám naservíruje, vypadá sice krásně, ale pokud po ní sáhnete, počítejte s problémy.


Štír: 

S racionálním přístupem v lásce moc daleko nedojdete. Když miláčkovi začnete vysvětlovat, proč jste udělali to, co jste udělali, počítejte s tím, že se na vás naprosto nelogicky naštve. Kdybyste mu však dokázali vysvětlit, že se citů trochu bojíte, ale že byste byli moc rádi, kdyby vás naučil, jak doopravdy milovat, měli byste jeho srdce jisté navždycky.


Střelec: 

Neustále přemýšlíte, co udělat, abyste si partnera nejen získali, ale i udrželi. Možná by bylo dobré, abyste na tom začali pracovat v sobotu, kdy se můžete opřít o pozitivní vliv trigonu mezi Marsem ve vašem znamení a Uranem. S jeho pomocí se konečně začnete chovat tak, abyste miláčka přesvědčili nejen o své lásce, ale i o tom, že vám hodně dlouho vydrží.


Kozoroh: 

Sny, které váš miláček má, vám mohou připadat jako přehnané, ale vy byste přesto měli pouvažovat, zda mu je nepomůžete uskutečnit. Ve chvíli, kdy byste mu něco takového navrhli, by nejdříve zůstal nevěřícně hledět, ale následně by vám padl kolem krku. K realizaci jeho záměrů dojít vůbec nemusí, ale on ocení i to, že jste o tom vůbec začali přemýšlet.


Vodnář: 

Připravte se na týden, kdy budete v lásce fungovat jako vyrovnávací prvek. Pokud je váš miláček na někoho naštvaný, měli byste ho rozpovídat a třeba i jemným násilím ho donutit, aby se na celou věc podíval z jiného úhlu. Jenom tak mu pomůžete, aby pochopil, že nemá patent na pravdu, ale že právo na svůj názor mají i lidé, kteří si myslí něco jiného.


Ryby: 

Jde o týden, kdy si musíte neustále opakovat, že nic, co funguje, se nemá měnit. Týká se to hlavně pátku, kdy ve vašem znamení probíhá měsíční zatmění, a kdy můžete mít pocit, že se s partnerem totálně míjíte. Ještě dřív, než usoudíte, že bude nejlepší, když ho co nejrychleji eliminujete ze života, zabrzděte. V neděli se všechno změní k lepšímu a vám se vrátí pohoda a klid.

SMS Věštba
SMS Výklad / banner