Týdenní horoskopy lásky od 05.12.2016 do 12.12.2016

Beran: 

Přiznejte si, že i s tak realisticky myslícím člověkem, jakým nepochybně jste, dělá předvánoční atmosféra divy! Pokud si to opravdu přiznáte, jde o zjištění, které byste si neměli nechat pro sebe, ale o němž byste měli informovat především svého miláčka. Nabídněte mu romantickou večerní procházku a nahlas zalitujte, že si něčeho takového nedopřáváte častěji.


Býk: 

Předvánoční období je sice hektické, ale přesto v něm máte spoustu šancí k láskyplným projevům. Pokud patříte k mužskému pokolení, využijte všech argumentů, abyste svým drahým polovičkám jakýmkoliv způsobem vysvětlili, že opravdu nechcete, aby se vám v rámci svátečních příprav uštvaly. A pokud patříte k pokolení ženskému, nechte se přesvědčit a alespoň občas se místo kuchyně věnujte miláčkovi.Blíženci: 

Zajímavé bude zejména pondělí, kdy jste pod vlivem neobyčejně harmonické Luny z Vodnáře, a kdy se vám v lásce splní i ta nejodvážnější přání! Navíc vás překvapí mikulášský dárek, který nebude mít sice podobu čokolády ani sušeného ovoce, ale o to víc vás potěší. Přijměte ho se stejnou láskou, s jakou vám ho druhá strana nabídla, a oba si ho pak vychutnejte.


Rak: 

Když jste na někoho naštvaní, nepředstírejte, že se vlastně nic neděje, ale jasně dejte své emoce najevo. Pokud se bude miláček divit a říkat, že vás takové nezná, na rovinu mu sdělte, že doby, kdy jste se tvářili spokojeně, i když jste spokojení nebyli, jsou dávno pryč. To, že jste si podobným jednáním jen zadělávali na žaludeční vředy, mu ale říkat nemusíte...


Lev: 

Vaše vynalézavost je přesně to, co váš vztah momentálně potřebuje. O víkendu je sice Luna v Býku, ale přesto uděláte dobře, když nasadíte veškeré síly a s jejich pomocí partnera vytáhnete někam, kde je to alespoň trochu romantické. Co kdybyste si tak dopřáli tematicky zaměřené prohlídky hradu nebo zámku, a následného posezení u voňavého svařáčku?


Panna: 

Hlavně v úterý a ve středu, kdy je Luna ve vašem partnerském sektoru, uděláte dobře, když se budete o svého miláčka zajímat trochu více a hlavně intenzivněji, než obvykle. Využijte šancí a popovídejte si nejen o běžných provozních záležitostech vaší domácnosti, ale i o jeho snech a touhách. Bude to pro vás cenná zkušenost, protože zjistíte, že jste si bližší, než myslíte...


Váhy: 

Ve chvíli, kdy se partner urazí, rozčilí, nebo obojí dohromady, nepropadejte panice, ale zachovejte si chladnou hlavu a zdravý rozum! Přímo se ho zeptejte, co svým jednáním sleduje. Bude překvapený, protože na tak otevřený přístup není zvyklý. Vy pak zjistíte, že problém není ve vás, jako v člověku, který ho naštval dřív než vy, a jehož ani neznáte.


Štír: 

Komplikované rodinné záležitosti neřešte, protože by to stejně k ničemu nevedlo - a ke stejnému jednání se pokuste přesvědčit i svého miláčka. Využijte k tomu úterý a středu, kdy je Luna v Rybách, a kdy dokážete argumentovat tak, aby pochopil, že to děláte jen a pouze z lásky, a trochu taky proto, abyste jeho a tím i sebe udrželi v dobré náladě...


Střelec: 

Zamyslete se nad svou žárlivostí a přiznejte, že vám občas dělá větší problémy, než je zdrávo. Potíž je ve vašem případě zejména v tom, že nežárlíte na lidi, ale spíše na koníčky svého partnera. Pokud vás to, co baví jeho, nezajímá, berte to jako fakt a hlavně to jedovatě nekomentujte. Když budete jeho záliby brát jako únik do cizího světa, kam za ním nemůžete, nesmíte se divit, že tam před vámi bude utíkat stále častěji.


Kozoroh: 

Ve vztahu máte nejdříve tendenci jednat vyloženě zkratovitě, a pak se divit následkům, které to vyvolalo. Pokud vás miláček obviní ze záletu, a vy v tomto ohledu nemáte svědomí zase tak moc čisté, nevysypte mu hned veškerou pravdu, ale raději hrajte na čas. Po prvních dotazech zjistíte, že miláček střílel jen tak naslepo, a budete moc rádi, že jste se nechytili.


Vodnář: 

Sextil mezi Marsem ve vašem znamení a Uranem ve vašem komunikačním sektoru vás zbavuje ostychu a - řečeno slovy Červené knihovny - činí vás neodolatelným! Pokud toužíte po lásce, stačí, když jen jednou vyjádříte svou prosbu s patřičným důrazem a nahlas. Těch, kteří by vám v tomto ohledu moc rádi ulehčili život, bude podstatně víc, než si umíte představit.


Ryby: 

Ve chvíli, kdy Venuše vstoupí do Vodnáře, se kolem vás začne motat velice přitažlivé pokušení - a vy se ocitnete ve velmi nezáviděníhodné situaci. Pokud mu podlehnete, můžete se rozloučit s představou klidného konce roku. Pokud nepodlehnete, budete zase přemýšlet, zda jste právě neodmítli něco, co by do vašeho života vneslo právě to vzrušení, které tak bytostně postrádáte.

SMS Věštba
SMS Výklad / banner