Týdenní horoskopy lásky od 04.09.2017 do 11.09.2017

Beran: 

Hlavně odložte veškerou zbytečnou žárlivost a ještě zbytečnější podezíravost! Váš miláček sice patří k lidem, kteří se umí radovat ze života, ale to ještě neznamená, že vám má potřebu zahýbat za každým rohem. Pokud se nechcete zbytečně ztrapnit, veškeré narážky na jeho zálety si odpusťte. Jedovatá odpověď, kterou by zareagoval, by vám náladu moc nevylepšila.


Býk: 

Debaty ohledně toho, co dělat o víkendu, budou ohnivé a náročné. Zatímco vy byste dali přednost posezení u přátel, nebo v krajním případě návštěvě nějaké zámecké zahrady, váš miláček usoudí, že je potřeba využít babího léta a vyrazit za sportem. Naštěstí pro vás v průběhu týdne sám usoudí, že je to nesmysl, a vámi navržený program přijme na milost.Blíženci: 

To, že se do vás miláček neustále strefuje, není dojem, ale fakt. Můžete si vybrat, zda se na něj naštvete a vrátíte mu to stejně - nebo zda se ho přímo zeptáte, co se děje, že je tak naštvaný. Vyberte si druhý způsob! Jinak se nemáte šanci dozvědět, že jeho nálada nemá s vámi nic společného, ale že je to jen reakce na to, co se dělo v práci.


Rak: 

Úplněk v Rybách vám ve středu do vztahu přinese něco, co jste už dlouho postrádali. S partnerem si budete povídat nejen o praktických stránkách života, ale budete spolu rozebírat i záležitosti, které se obvykle počítají mezi duchovní. Bude to velice zajímavé. Partner s vámi bude mluvit upřímně a vy zjistíte, že o těchto věcech sice nemluví, ale o to víc o nich přemýšlí.


Lev: 

V úterý, kdy Mars přechází do Panny, se zamyslete nejen nad sebou, ale hlavně nad tím, do čeho hodláte investovat. Kdyby vás náhodou napadlo, že si přízeň člověka, který o vás moc nestojí, koupíte, je to opravdu hloupý nápad. Dotyčný by sice mohl vaší nabídky využít, ale tím by to taky končilo. O peníze byste přišli, ale váš vztah by se dopředu ani o kousek neposunul.


Panna: 

Hlavně si uvědomte, že na lásku není nikdy pozdě. Když se kolem vás začne někdo točit, hlavně mu nevysvětlujte, že na podobné záležitosti nemáte už ani vy ani on nárok. Buďte rádi, že zase máte vedle sebe člověka, kterého zajímáte, a s nímž si máte o čem povídat. Kdyby vám náhodou navrhl společný víkend, neodmítejte, ale začněte se těšit.


Váhy: 

Vztahy se v tomto týdnu nějak nehýbou. S miláčkem jste v klidu, noví ctitelé se nehlásí a ti staří vás tak trochu nudí. Navíc s údivem zjišťujete, že vás představa nového dobrodružství ani trochu neláká. Nejspokojenější jste doma s vlastním partnerem. S chutí se s ním díváte na staré romantické filmy, a to, že byste mohli být někde jinde s někým jiným, vás ani nenapadne.


Štír: 

V kritické chvíli musíte svému miláčkovi sloužit jako doprovod. Když jde k lékaři, kam se mu nechce, postavíte se mu po bok a spolehlivě ho tam dovedete. Zaprvé budete mít záruku, že se tam dopraví a v poslední chvíli zbaběle nedezertuje. Zadruhé s ním pak můžete jít oslavit dobré zprávy. Navíc můžete počítat s malým dárkem, který vám pak jen tak pro radost dá.


Střelec: 

Hlavně nevěřte všemu, co o svém miláčkovi uslyšíte. Lidé z jeho okolí mají bujnou fantazii a o jeho partnerských vztazích mají značně přehnané představy. Když se dozvíte, že jste si vybrali špatně, protože jde o člověka, který nedokáže být věrný, můžete se leda tak zasmát. Dobře víte, že těm před vámi zahýbal proto, že se s nimi nudil - a to mu ve vašem případě nehrozí.


Kozoroh: 

O tom, že by váš miláček prožíval krizi středního věku, nemůže být řeč. Je možná trochu méně komunikativní než jindy, ale to opravdu neznamená, že se mu hlavou prohánějí myšlenky na nějaké nepravosti. Až časem pochopíte, že jsou věci, s nimiž se vám svěřovat nechce ne proto, že by vás dostatečně nemiloval, ale právě proto, že vás rád má, a nechce, abyste měli zbytečné starosti.


Vodnář: 

Váš vztah nabírá na obrátkách. Navíc je Merkur až do neděle ve vašem partnerském sektoru, což znamená, že si s miláčkem dokážete povídat i o tom, o čem se jindy mluvit ostýcháte. Navíc se můžete konečně začít rozumně bavit i o další podobě vašeho partnerského vztahu. Když partner trvá na svatbě, opravdu mu nemusíte říkat, že je to zbytečný papír, který k ničemu nepotřebujete.


Ryby: 

Upřímnost je krásná ctnost, ale nic se nemá přehánět. Pokud na sebe na prvním rande naprosto všechno vybalíte, nezbude prostor na pozdější odhalování vzrušujících tajemství. Akutní nebezpečí hrozí zejména v neděli. Merkur se vrací do vašeho partnerského sektoru, a vy chcete toho druhého upoutat způsobem, který by se nakonec spolehlivě obrátil proti vám.

SMS Věštba
SMS Výklad / banner