Týdenní horoskopy lásky od 03.07.2017 do 10.07.2017

Beran: 

Hlavně nežárlete! Když miláček přijde s tím, že má o víkendu vyrazit na teambuilding nebo jinou podobnou firemní akci, nepropadejte chmurám. Když mu vysvětlíte, že je to skvělé, protože vy si alespoň jednou uděláte víkendový program podle svého, je docela možné, že buď přijde s tím, že tam vlastně nemusí, nebo alespoň slíbí, že svůj pobyt mimo domov co nejvíce zkrátí.


Býk: 

Váš miláček si jde tvrdě za svým, a vám vysvětlí, že vás má především na to, abyste mu při jeho aktivitách kryli záda. Možná by bylo lepší, kdybyste využili Slunce ve svém komunikačním sektoru a nastínili mu rizika, která vy vidíte, zatímco on je vůči nim zcela slepý. Když si řeč naplánujete na první tři dny týdne, je vysoce pravděpodobné, že se domluvíte a dospějete k oboustranně přijatelnému kompromisu.Blíženci: 

To, že miláčkovi přinesete nějakou pozornost, ještě neznamená, že si jeho lásku kupujete. Když se tak miláček vyjádří, neberte to vážně, ale nenápadně se zeptejte, s kým v poslední době mluvil, je docela pravděpodobné, že za jeho přístupem k vašemu vztahu stojí někdo, komu to v soukromí moc nehraje, kdo závidí všem, jimž to doma klape, kdo se ze všech sil snaží, by jim to klapat přestalo.


Rak: 

Když vám o někoho opravdu jde a opravdu o něj stojíte, využijte k frontálnímu útoku pondělí a úterý. Luna prochází vaším sektorem romantických lásek a argumenty, jimiž budete dotyčnému dokazovat, že jste jeho životní výhra, budou opravdu nezlomné. Dejte si však pozor, abyste si ve svém idolu nepustili do života člověka, který si sám se svou existencí poradit nedokáže, a usilovně hledá někoho, kdo by se o něj staral.


Lev: 

Extrémní nebezpečí nastává v případě, kdy někdo usoudí, že se mu snažíte přebrat jeho životní lásku. Neztrácejte čas tím, že ho budete přesvědčovat, že nic takového nemáte v úmyslu, ani mu nevysvětlujte, že partner, který se nechá svést, za žádný stres nestojí. Situaci zachráníte tím, že se v tomto týdnu osobnímu kontaktu vyhnete. V dalších týdnech už nemusíte, protože si situace vyřeší i bez vás.


Panna: 

Vaše nadšení pro zdravý životní styl a všechno, co je s ním spojeno, je známý, a dokonce i respektovaný - ale přesto byste to s ním přehánět neměli. Když si uvědomíte, že jde o týden, v němž jsou dva volné dny a který tedy zve ke grilování a pojídání nejrůznějších dobrůtek, sami pochopíte, že svou lásku dáte nejlépe najevo tím, že to, co se ocitne na stole, komentovat ani odsuzovat nebudete.


Váhy: 

Pokud jste dosud o skromnosti ještě intenzivně neuvažovali, je nejvyšší čas, abyste jí ve svém životě vykázali to správné místo. Předem si ale uvědomte, že ve chvíli, kdy miláček usoudí, že má automatický nárok na všechno, co pro něj děláte, jde vztah mezi vámi do háje. Chovejte se tak, aby si velice dobře uvědomoval, co pro něj znamenáte, a taky si toho pořádně vážil!


Štír: 

O minulost svého partnera se raději nezajímejte. Pokud to uděláte, zjistíte, že pár lidí, s nimiž se oba přátelsky stýkáte, patří mezi jeho bývalé partnery. Když vám však říká, že není důvod, abyste žárlili, má pravdu. Váš životní souputník patří totiž k lidem, kteří umí partnerský vztah bez problémů transformovat v kamarádství, v němž pro city není místo.


Střelec: 

O to, co se v rodině vašeho partnera aktuálně děje, se zajímáte, ale přesto bude lepší, když se tváříte, jako by vás to vůbec netýkalo. Když počkáte do středy, kdy je volno a kdy na sebe s miláčkem budete mít víc času, o názor vás požádá sám. V takovém případě musíte sice pečlivě volit slova, ale zároveň dát jasně najevo, co si myslíte a na čí stranu by se podle vašeho názoru měl postavit.


Kozoroh: 

I když je dovolená takříkajíc na obzoru, připravte se na dlouhé debaty, které se jí budou týkat. Zatímco vy byste dali přednost skromnějšímu ubytování i jídlu, váš miláček vás přesvědčuje, že si chce užít a šetřit nebude. Pokud chcete své názory obhájit, musíte se do toho pustit hned v pondělí, kdy je Venuše ještě v Býku a kdy miláček bude to, co mu říkáte, nejen poslouchat, ale i vnímat.


Vodnář: 

Když miláček řekne, že ho neberete vážně, nevysvětlujte mu, že se mýlí, ale alespoň na chvíli se nad jeho výrokem zamyslete. Váš smysl pro humor má rád, ale přesto může mít v poslední době dojem, že si z něj utahujete zejména ve chvíli, kdy byste se měli bez řečí postavit na jeho stranu. Opravdu si jste jistí, že nemá pravdu a že na svém jednání nemusíte nic měnit?


Ryby: 

Vašimi dlouhodobými úmysly může zamíchat seznámení s novým sympatickým člověkem. Když s ním promluvíte, najednou usoudíte, že vám na něm záleží natolik, že kvůli němu změníte všechny své plány. Než to však uděláte, chvíli přemýšlejte. Bylo by smutné, kdybyste zásadní životní příležitost pustili kvůli člověku, který s vámi ve svém dalším životě nepočítá...

SMS Věštba
SMS Výklad / banner