Týdenní horoskopy lásky od 02.04.2018 do 09.04.2018

Beran: 

Počítejte s tím, že pracovní část týdne bude docela náročná. Je to mimo jiné tím, že se do čtyř pracovních dnů musí vecpat to, na co jindy máte dnů pět. V práci to naštěstí zvládnete bez potíží. Po návratu domů však budete unavení až vyčerpaní. Bylo by lepší, kdybyste to partnerovi rovnou přiznali a požádali ho o pochopení. Pokývá hlavou a postará se, abyste doma měli klid. Jako důkaz lásky je to dokonalé!


Býk: 

Opět se dostanete do situace, kdy budete moc rádi, že máte právě toho miláčka, s nímž sdílíte stůl i lože. Váš partner se ukáže jako nesmírně velkorysá bytost. Když uvidí, jak domů táhnete desátou kuchařku nebo něco podobného, nebude kolem toho dělat zbytečné dusno. Je rád, že jste spokojení. To, že by vás mohl napomínat, nebo vám vaše koníčky vyčítat, ho ani nenapadne.Blíženci: 

Od středy do pátku, kdy je Luna ve vašem partnerském sektoru, se ve vztahu chovejte rozumně. Když miláčkovi řeknete, že ve vašem životě taky nemusí být, nijak ho to nerozhází. Souhlasí, že to možná bude nejlepší řešení a začne se balit. Vy pak nebudete vědět, zda ho nechat jít, nebo zda ho přemlouvat, aby zůstal. Nechcete si tuto celkem zbytečnou scénu odpustit?


Rak: 

Zajímavé bude zejména pondělí. Zatímco ostatní mají pocit, že letošní koleda není zdaleka tak veselá, jako ty předešlé, vy se cítíte jako ryba ve vodě. S lidmi, kteří jsou naladění na stejnou vlnu, vedete zajímavé a obohacující řeči. Pozobáváte něco dobrého a uměřeně popíjíte. Těšíte se, až všichni vypadnou, vy budete s miláčkem sami a svobodně proberete všechno, co jste právě slyšeli.


Lev: 

V pondělí a v úterý, kdy jste pod vlivem Luny ze Štíra, v partnerství raději nic neřešte. Nemuselo by to dopadnout dobře. Váš partner by usoudil, že jenom zbytečně kazíte celkem přívětivou sváteční atmosféru. Situace se navíc rychle mění. To, co vám na začátku týdne připadá jako nezvladatelný partnerský problém, ztratí během dnů na naléhavosti. V sobotu a v neděli už ani nebudete vědět, že jste něco takového vůbec řešili.


Panna: 

Zatímco týden probíhá celkem v klidu, víkend bude daleko různorodější. Těšte se na ostré partnerské debaty, které se týkají zařízení vašeho bytu. Můžete se k tomu sice vyjadřovat, ale nakonec dopadne všechno jinak. Miláček vás přesvědčí, že si oba zasloužíte změnu a vám nezbude, než jeho názor akceptovat. Nakonec dokonce sami usoudíte, že to u vás bude po proměně vypadat daleko lépe.


Váhy: 

Všechno probíhá rychleji, než by se vám líbilo. Ke všeobecnému zmatku přispívá i miláček, který má pocit, že byste si měli užívat daleko víc, než si užíváte dosud. Střídavě vás bude lákat na výlety do ciziny, a střídavě vám bude vysvětlovat, že je čas, abyste se konečně usadili. Je jasné, že neví, kudy v životě dál, a rozhodl se, že to máte vyřešit za něj.


Štír: 

I když jste se bedlivě starali, aby svátky proběhly v klidu, musíte to dotáhnout i v pondělí. Luna je sice ve vašem znamení, ale vy jejímu vlivu podlehnout nesmíte. Veškeré flirty s koledníky nebo s jiným návštěvami si raději odpusťte. Kdyby se o tom dozvěděl váš partner, marně byste mu vysvětlovali, že šlo o jednorázový úlet, který další význam nemá.


Střelec: 

Spravedlnost v lásce nehledejte. To, že vy milujete někoho, kdo nemiluje vás, se prostě stává. V pondělí, kdy jste pod vlivem konjunkce mezi Marsem a Saturnem, to můžete brát jako projev zásadní nepřízně osudu. Ve středu se však situace zlomí a v pátek zjistíte, že to, že vás dotyčný nechtěl, je vlastně dobře. Kolem vás se pohybuje spousta lidí, kteří jsou zajímavější, než je on.


Kozoroh: 

To, že toužíte po stabilizaci svého vztahu a tím i života, je naprosto normální a logické. Než si o tom však promluvíte s partnerem, musíte si najít vhodný termín. Ideální by bylo sobotní odpoledne. Venuše se dostává do trigonu se Saturnem a vy dokážete své city vyjádřit tak, aby pochopil, že si z něj neděláte legrácky, ale svůj návrh společného života berete naprosto vážně.


Vodnář: 

Ve vašem případě se všechno odvíjí od komunikace. Je potřeba, abyste se s partnerem bavili a vyměňovali si zkušenosti. Hlavně nepředpokládejte, že váš partner tuší, co se ve vás děje. Pokud chcete, aby mezi vámi nebyly zbytečné rozpory, musíte mu jasně říct, co od něj chcete. Nebude to sice moc romantické, ale jako prevence možných neshod je to vyloženě účinné.


Ryby: 

Debaty o tom, zda se hezky oblékáte proto, abyste se líbili partnerovi, nebo proto, abyste se líbili ostatním, nabírají na síle a na kvalitě. Snažte se miláčkovi vysvětlit, že potřebujete vypadat hezky mimo jiné proto, abyste byli v dobré náladě a byla s vámi radost žít. Dá se přepokládat, že to pochopí a že se vám dokonce za svá podezření omluví. Prokažte pochopení a omluvu přijměte s náležitou velkorysostí.

SMS Věštba
SMS Výklad / banner