stěhování

Dobrý den moc bych potřebovala vědět jestli se ještě letos od nás odstěhuje můj strejda. Narozen 3.9.1954. Život s ním v jednom domě je za trest. Má svůj dům ale bydlet v něm nechce a moje mamka nemá odvahu nechat ho vystěhovat soudně. Bydlíme totiž na vesnici, kde nás všichni znají a na strejdu nedají dopustit. Myslí si o něm jak je skvělý a hodný člověk ale skutečnost je jiná.
Předem děkuji za odpověď a přeji hezký zbytek dne.

SMS Věštba
SMS Výklad / banner

Skutečnost

Tak rychlé to nebude, ale osud časem zasáhne, nebude na tom zdravotně nejlépe.

Astroložka 8:00 - 22:00 živě: Volejte Věštce 906503003

nemoc

Dobrý den tak jste měla pravdu strejda dostal trombózu do nohy. Mohla by jste se podívat. Jak dlouho bude na nemocenské a jestli se od nás odstěhuje alespoň do konce tohoto roku.Vím, že jsem hodně netrpělivá ale jeho přítomnost v mé blízkosti snáším čím dál tím hůř. Moc vám předem děkuji za odpověď.

Strýc

Nebojte se o to, ale ještě vám nějakou dobu bude dělat potíže, pak vše utichne a budete mít klid.

Astroložka 8:00 - 22:00 živě: Volejte Věštce 906503003

ach to stěhování

Dobrý podvečer paní Sibilo já vím,že jsem asi hodně nedočkavá ale mohla by jste mi říct, jestli to stěhování proběhne alespoň v první polovině příštího roku. Už jsme ze strejdy opravdu zoufalá. Za celý svůj život jsem nepotkala tak sprostého a zákeřného člověka jako je on. Při tom, když jsem byla malá tak takový nebyl. Nebo možná byl jen jsme to neviděli, protože jako malou mně to nezajímalo a dokud žil jeho otec tak si věci, které dělá teď nedovolil. Nepřeju mu nic špatného jen bych konečně chtěla, aby byl u nás doma klid a ne pořád poslouchat sprosté nadávky a vyhrožování.
Předem děkuju za odpověd a za to, že se mnou máte trpělivost, i když vás otravuju pořád s tím samým problémem.

Stěhování 2010

Ano vypadá to na polovinu, či začátek druhé půlky roku.

nemocenská

promiňte,že vás zase obtěžuji. Ale mohla by jste mi říct, když už je jeho stěhování v dost daleké budoucnosti, jestli mu alespoň už brzy zkončí nemocenská a on půjde do práce a my budeme mít alespoň na pár hodin denně od něj klid? Já si pořád lámu hlavu s tímco se mám naučit soužitím s ním ale nemůžu na nic přijít, krom toho, že nás tahle situace všechny vyčerpává.

Leden 2010

Spíše začátek roku, polovina ledna.