škola

Dobrý den Vážená paní Věštkyně,
měla bych na Vás velikou otázku na mou dceru 17.6.1994 22:40, je v 1. ročníku střední školy a má velké problémy s matematikou. Chtěla bych Vás moc poprosit o výklad, zda se jí podaří učivo zvládnout a postoupí tak do 2. ročníku? Dále bych se chtěla zeptat na syna 11.8.1998 1:40, který chce zkusit na 8-leté gymnázium, zda se na něj dostane. A na sebe, zda se najde muž, co by mě měl rád? 17.7.1965 14:20.
Předem Vám mockrát děkuji a přeji hezký den...michala

SMS Věštba
SMS Výklad / banner

Výklad

Dcera se musí doučovat, přitáhněte jí k tomu. Pak to zvládne.
Syn, ano je tu úspěch. A vy Míšo, jste citlivá duše, pozor mají tendenci se na vás lepit rošťáci, ale tento rok tu najdete i svého vyvoleného, jenom se lépe rozhlížejte, třeba je stydlivej..

Kartářky non-stop a živě: Volejte Věštce 906503003

škola

Vážená Sybilo,
opravdu Vám mockrát děkuji za povzbuzující slova. Dcera skutečně našla úžasnou doučovatelku, od které výklad pochopila. Úplně zářila,jak byla na sebe pyšná. Já jsem potkala muže, tak uvidím, jestli je ten pravý. Syna škola baví a je velice ctižádostivý, někdy až nezdravě...:-)
Ještě bych měla na Vás velikou prosbu, chtěla bych se zeptat na zdraví mých rodičů, táta Zdenek 16.5.1935, máma Anna 21.6.1940. Mockrát děkuji za odpověď a přeji hrásný víkend. Michala

Česnekové tablety

Mišo, oboum doporučuji pít bylinku Vilcacoru a česnekovou tabletu denně. Není tu nic tak hrozného, ale nějaké věci tu jsou.

mockrát děkuji za

mockrát děkuji za výklad...michala

Výklad karet

Hodně štěstí

Kartářky non-stop a živě: Volejte Věštce 906503003

Mockrát Vám děkuji, jen

Mockrát Vám děkuji, jen bych se chtěla zeptat, zda někoho potkám ve svém okolí? Upřímně, jsem už z hledání protějšku unavená a ztrácím naději, že se někdy dočkám. Děkuji za přání štěstí, jen v mém případě to je asi nemožné...Štěstí se celé rodině nějak vyhýbá..jsme snad prokletí?
I Vám přeji hodně štěstí a děkuji Vám za odpověď i malou naději...míša 17.7.1965 14:20

Štěstí

Dcera potřebuje odblokovat, zadejte ji osobní horoskop, nebo mi zavolejte, jinak problémy budou. Syn je na tom lépe. Ano je tu velká šance, taky do budoucna to má moc pěkné. Mišo, vy tu máte naději, ale až konec léta. Lépe se rozhlížejte kolem sebe. Zdenča.

Zdravím Zdeni, uběhla

Zdravím Zdeni,
uběhla dlouhá doba od mé prosby k Vám . Syn se na školu nedostal a dcera přešla na jinou školu...zda ji tento rok zvládne je nejspíš pouze na ní...Nějak se nám to zkomplikovalo, že? Necháme se překvapit, co nám život přinese...Mějte krásný víkend a pozdravujte Dášu, asi mi zapomněla odepsat...Yvona

Odpovědi

Já neovlivním co mi manažéři posílají a kdy, není to v mých možnostech odpovídat hned. Pokud něco potřebujete akutně, je nutné mi zavolat. Pak se vaše věc řeší ihned.Neví, ani jaká ta prosba byla??????? Zdenča.

Zdeni, žádnou prosbu na

Zdeni, žádnou prosbu na Vás nemám, jen jsem si myslela, že si přečtete řádky, které jsme si psaly v minulosti a dáte si souvislosti dohromady. Nic z Vašeho výkladu nevyšlo...dcera je na jiné škole a syn se na gympl nedostal. Volala jsem Vám a spolupracovala s paní Dášou, kterou jste mi doporučila, ale bez valného účinku a bez odpovědi Dáši na můj email. Asi jsem se za 1000,-poučila. Mějte se krásně..yvona

Úspěch

Yvonko, psala jsem vám, že dcera se musí doučovat, jinak že to bude špatné. Vy jste mi odpověděla, že jste našli dobrou doučovatelku, a dcera výklad pochopila. To byla ta cesta chápete. Pokud je na jiné škole, o níž jsme nemluvili, ale je spokojená a jde jí to nevím jaký je problém. Pokud se syn nedostal na gympl, není nikde psáno, že tam nebude. Já mluvila o úspěchu v životě a ten tam opravdu má. Sama jste psala, že je až moc aktivní. Někdy si tu cestu musíme vyšlapat a když se to nepovede napoprvé, vyjde to příště. To jistě víte ze své zkušenosti. Zamyslete se nad sebou, jak vy ten život vedete. Někdy přes různé věci, nevidíte ten svůj, to své štěstí. Poučíte se, že v životě , to tak je a poznáte, že má slova byla mířena správně. Někdy to však uvidíte, až s odstupem času. Vše se vám nenaservíruje na taliř. Musíte si za tím jít. Myslím, to upřímně pro vás. S pozdravem Zdenča.

Milá Zdenčo, upřímně

Milá Zdenčo, upřímně jsem tak drsnou odpověď tedy nečekala...no tenkrát jsem se ptala, zda se syn na školu dostane tento rok, ne později, chtěl to nejvíc on sám. Věřím, že bude mít lepší život než já, jen sama nejlépe vím, jak moc musím bojovat o přežití. Život vedu pro své děti, na soukromí mě čas nezbývá. Finančně si nevyskakuji, tak nevím, jak lépe bych měla život vést...Nekouřím, nepiju, neškodím...jen se věnuji dětem, ale to asi víte ...A jestli to štěstí nevidím, možná ho neuvidím nikdy...jsem hodně náročná na sebe i druhé a neberu vše, co se třpytí...chápete? A dcera? chtěla jsem od Vás radu, co dál...jak dál...V naší rodině se štěstí opravdu neservíruje na zlatém podnose..., máme vše tvrdě vydřené...Na staré škole doučování nestačilo, byla to zbytečná snaha. A v součastné bojuje jako lev. Snad to tentokrát vyjde, co myslíte?..Omlouvám se, jestli jsem se Vás něčím dotkla...yvona

Normální průběh

Syn tu má postup výše, ale někdy se stane, že se věci odsunou, je to normální průběh, když kolo štěstí padne jinam. Ale on to tu má, to je hlavní. Vím, že vaše situace je složitá, nejste však jediná. V této chvíli tu bojuje o přežití více než 40 % národa. A bohužel to nebude lepší. Možná byste měla myslet na to, jak si najít partnera, protože ho moc potřebujete, naděje tu tento rok je. Tím dáte věci do pohybu okolo sebe, děti apod. Zdenča.

Zdravím Zdeni, děkuji Vám

Zdravím Zdeni,
děkuji Vám za hezká slova. Syn je chytrý, v pohodě, o něj strach nemám. Je to lev, velice houževnatý ve všech směrech. Je pravda, že nejsem jediná, co mám starosti, jsou na tom lidé podstatně hůř, nemám si na co stěžovat. A partnera? No to je asi pravda, ale rovněž nejsem jediná, neutápím se, ani nestresuju. Teď mám stejně myšlenky jen pro děti, dceru obvzlášť, aby dodělala rok ve škole. Povede se jí to? Prosím Vás o odpověď. Je to asi i osud, jak potkat toho pravého. Děkuji ještě jednou a přeju pohodový den. :-) Yvona

Děti

Yvonko, dcera se protluče, i když tu problémy jsou, nechte jí napsat od psychologa papír na dyskalkulii, bude se jí lépe dýchat a učit. Vy najdete toho pravého, ale až se méně budete zaměřovat na své děti, dáváte jim ze sebe moc. I to co by už mělo patřit vám.