Sexuální svěžest nejen na Valentýna

Sexuální svěžestStaré české přísloví říká, že láska prochází žaludkem. A je to pravda obzvlášť na Valentýna. Faktem, je, že jedním z nejdůležitějších tajemství mužské potence je správná životospráva. Ale to neznamená, jíst hodně, ale jíst dobře a zdravě. Tam, kde v rodině jedí mnoho kuřecího masa, se muži za čas mohou stát impotentní. Proč? Protože v kuřecím masu, byl objeven ženský hormon, estrogen. Takže pánové, kuřecí ne každý den, ale jen občas. Ve Francii se jako afrodisiakum pije, hned po ránu žloutek rozšlehaný v koňaku. Arabové jedí pokrmy z vajec a medu. Je důležité vědět, že spermie, potřebují cukr ovocný, takže pánové, více ovoce, či slaďte ovocným cukrem. Jeli ovocného cukru málo, spermie slábnou, jsou líné a stávají se takřka nehybné. Ovocné šťávy, džusy a med, to je to pravé.

Recept na Portugalské Gazpacho

(1 porce)
Portugalské Gazpacho1 salátová okurka, 1 velká cibule, 2 lžíce olivového oleje, 1-2 lžičky vinného octa, 8 dcl rajčatové šťávy, 3 vytlačené stroužky česneku, 3 oloupaná a rozmasírovaná rajská jablka, špetka dobromysly, 2 zelené papriky.

Do mísy dáme okurku nakrájenou na kostičky, posekanou cibuli, promícháme, okořeníme dobromysly, vmícháme olej, vinný ocet, a rajskou šťávu, přidáme nasekanou zelenou papriku, česnek, rajčata. Podáváme vychlazené, dobrou chuť.

Medová limonáda

Medová pochoutka100g medu rozředíme v 10 litrech vody. Plníme do tlustostěnné lahve. Do každé lahve dáme 2 g kyseliny vinné a 2 g jedlé sody. Ihned uzavřeme, protřepeme, uložíme v chladu. Při použití po otevření lahve nastane silné šumění.

Dobrou chuť a příjemné strávené chvilky se svým partnerem či partnerkou vám přejí Věštkyně.

SMS Věštba
SMS Výklad / banner