Sexuální a magické chutě jsou v každém z nás

Sexuální chutěNěkdo říká, že mu sex nejde a nikdy nepůjde. Ještě jednou si přečtěte předcházející krátkou větičku a zkuste se nad ní zamyslet. Myslíte, že někdo někoho učil, jak má dělat sex? Jaké má dělat pohyby, jak se při tom chovat, pohybovat, případně cítit a mluvit? Vážně si to myslíte?

Pokud máte tyto předsudky, tak je honem rychle vypusťte z hlavy, protože se jedná o zcela čistý nesmysl, který rozhodně není pravda. Sex nejde naučit, sex se musí dělat. Pravidelným přísunem sexu a díky sexuální aktivitě si můžete natrénovat určité pohyby a způsoby milování. Rozhodně toto nepodceňujte a sami uvidíte, jak vám to půjde po chvilce trénování snadno od ruky, nebo od něčeho jiného?

Sexuální a doslova i magické chutě jsou v každém, ale doslova v každém z nás. Ani si neumíte představit, kolik sexuální chutě a přitažlivosti je každém z nás. Kdyby na to existoval nějaký přístroj a šel tento jev změřit, myslím, že by se celý svět ještě hodně divil. Sex je plný energie, vášně a lásky a proto ho neustále potřebujeme.

Sex a magie

Sex a magie jsou dvě velice úzce spojovaná témata a to zcela právem. Sexuální akt je jakési magické spojení obou pohlaví, mezi kterými doslova srší pozitivní energie. Pokud tomu nevěříte a máte ve svém okolí někoho, kdo se magií zabývá, rozhodně se ho na tuto věc zeptejte. Uvidíte, že vám ji velice rychle potvrdí.

Co se týče sexuální energie a všechno s ní spojené - každý člověk a to i ten, který je sebevíce unavený a utahaný v sobě má do jisté míry sexuální energii, kterou může pouze svým mozkem ovládat a hlavně ji použít v praxi. Proto jsou tedy předsudky o tom, že někdo nemá chuť na sex, protože je hrozně unavený zcela nesmyslné a lživé.

Magie a sex jsou tedy použít zároveň a rozhodně se není čeho bát. Každý z nás v sobě nosí pozitivní energii a doslova srší sexuální chtivostí. Stačí si k sobě pouze najít stejného partnera či partnerku a sexuální a magické chutě ukojit.

Pokud si tedy sami o sobě myslíte, že sex dělat prostě neumíte a ani nechcete protože “vám to prostě nejde”, najděte si k sobě nejlépe protějšek, který tvrdí stejné věci. Sami po chvilce vašeho sexuálního vztahu uvidíte, že je to naprostá hloupost. Sex umí dělat každý a kdo říká, že ne, lže a umí ho dělat ještě více. Magický sex s neukojenou partnerkou je to nejlepší, co vás může v životě potkat.

Seriál - sex a vášeň

SMS Věštba
SMS Výklad / banner