Sex a vztahy

Sex a vztahyVztah a vlastně i sex je v dnešní době všude okolo nás a vlastně i na našem denním pořádku. Lidé mají manželky/manžele, nebo přítelkyně či přítele. I když je někdo nezadaný, stejně myslí na opačné pohlaví a snaží se mu nějak zavděčit. Člověk si může myslet, že zůstane sám a nikdy si opačné pohlaví k sobě nenajde, ale to je pouze mínění, které ještě k tomu vůbec není pravdivé.

Nicméně, abychom neodbočili od tématu, budeme se držet vtahů a k tomu spojenému i sexu. Lidé a hlavně převážně muži jsou lovci a tím pádem musí lovit, zalíbit se ženám a někdy se před nimi i předvádět. To jistě sami z běžného života moc dobře znáte. Vztahy jsou spojené i s magií, což se lidem může zdát trošku nepochopitelné, ale věřte nebo ne, je to tak.

Vztahy začínají ve většině případů náhodou, shodou náhod, které vás v životě potkají. Nebo jste jiného názoru? Schválně kdo z vás se se svoji životní láskou a později i manželem/manželkou seznámil díky náhodě. Troufneme si říci, že více jak polovina lidí, kteří si tento článek čtou to ve svém životě měli přesně tak, že se seznámili díky náhodě. Náhoda je ta největší magie, která vás v životě může potkat a jedná se také o určitý jev, který nejde popsat, ten se musí prožít.

Pevný vztah

Ve většině případů předchází pevnému vztahu první a nerozvážný sex. Většinou je to sex dvou lidí, kteří se poznají někde v baru, prakticky se ani neznají a neví o sobě nic. V průběhu večera se poznávají, oťukávají se a o opačném pohlaví si zjišťují další zajímavé věci.

V baru samozřejmě popíjejí a tento večer končí jak jinak než v bytě u jednoho nebo druhého - samozřejmě to vše je završeno vášnivým sexem. Až po tomto sexu, který by možná díky opojení alkoholem nikdy v životě nebyl začíná vztah, který je možná na několik dnů/měsíců a nebo také na celý život. To je všechno případně završeno svatbou a dále také dětmi.

Je až trošku vtipné, jak se mohou sejít náhody hezky k sobě, které do sebe dokonale zapadají. Tyto náhody jsou darem se shora, tedy od toho nejvyššího a lidé je nikdy nemohou dopředu předvídat a ovlivňovat je. To je vždy na náhodě, které jsou spolu spojeny a lidé je nikdy neovlivní.

Zkuste si sami na sobě vyzkoušet, kolik takovýchto náhod se ve vašem životě sešlo.

Partnerský SMS výklad

Máte dotaz ohledně partnerského vztahu ? Není nic jednoduššího, stačí poslat sms dotaz do naší poradny. Využijte odborné zpracování vašeho dotazu.

VESTBA, datum narození + datum narození partnera/ky a váš dotaz. Odešlete na 903 55 60
Příchozí sms je ZDARMA !
SMS Věštba
SMS Výklad / banner