Proč muži lžou a ženy pláčou

Publikace, která procestovala snad celý svět. Jedná se o knihu, která je populární a poukazuje na to, že muži a ženy jsou odlišná stvoření, která k sobě v podstatě nepatří, alespoň co se povah týče.

Nejeden čtenář by podle tohoto popisu řekl, že jde o pesimistickou tvorbu dvou nespokojených lidí, respektive manželského páru. Opak je samozřejmě pravdou, kniha totiž není absolutně pesimistická, ale naučná a nepíši ji dva pesimističtí lidé, ale velmi inteligentní žena a její muž.

Kniha sice skutečně obsahuje informace o tom, proč muž a žena spolu neumějí dobře vycházet, ale narozdíl od jiných publikací nabízí přímo ukázková řešení, jak tyto situace bravurně a s úsměvem na rtech zvládnout.

V knize najdete u každé kapitoly předmluvu a krátké povídání, důležité informace či třeba výčet z historie a následně několik fiktivních, leč pro nás zcela známých příběhů včetně popisu toho, co daná osoba v onen moment dělá špatně a jak se v daných situacích vyhnout problémům a neshodám.

Pokud vás tedy nenaplňují pesimistické knížky o tom, jak jsou muži špatní a ženy ještě horší, můžete sáhnout o “známé klasice” s názvem “proč muži lžou a ženy pláčou”. Zároveň se ale nabízí také bráška této knihy, který nese název “proč muži neposlouchají a ženy neumí číst v mapách”. Obě knihy pochopitelně doporučujeme k přečtení, pomohou vám nejenom ve zlepšení vašeho vztahu, ale také k lepšímu porozumění protějšímu pohlaví.

Jako dárek pak oceníte, že kniha obsahuje také velmi užitečné informace o výchově rodiny či porozumění okolí a není zaměřena výhradně jen na partnerství, leč je to její prioritní obsah. První ani druhá kniha na sobě není, i přes jasnou spojitost, vázaná a můžete začít jakýmkoli dílem. Subjektivně považujeme knihu “proč muži neposlouchají a ženy neumí číst v mapách” za povedenější a naučnější, nicméně, to je jen otázka vkusu a názoru.

SMS Věštba
SMS Výklad / banner