Prezidentské volby v USA a Rick Perry

Rick PerryV příštím roce nás čekají kouzelné volby v USA. Sice si říkáte, co my máme s Amerikou společného, ale popravdě hodně. Amerika ovlivňuje celý svět. Vládne jí Barack Obama, který patří do skupiny Nového světového řádu, neboli Iluminátů. Mezi iluminátské vysoce postavené lidi a Obamu se vmíchal muž z lidu. Texaský guvernér Rick Perry.

Muž, který vystudoval místní univerzitu, pracovat těžce, aby vybudoval farmu a je kamarádem Chucka Norrise, mnozí ho znáte pod hereckým jménem Wolkr Texas Ranger a znáte i jeho filmy. Právě Chuck Norris bojuje proti Novému světovému řádu, který manipuluje s lidmi. Bohužel kandidát na prezidenta R.Perry má malé šance.

Nikdy nebyl zvolen prezident, který by nebyl členem Nového světového řádu. Po stovky let jsou voleni prezidenti, kteří mají silné krevní vazby. Pokud jste někdo shlédl dokument na youtube.cz tajemství, odkaz http://youtu.be/BvxUKh5K-lA, víte jak jsou vazby všech prezidentů a jak jsou silné. To znamená, že americké média o něm začnou šířit neslavné historky, protože vědí, že lidi se dají manipulovat. Přitom Rick Perry jako Texaský guvernér dokázal dostat jako jediný stát Texas na žebříčku nejúspěšnějšího ekonomického státu USA.

Lidé v Texasu si ho váží a už 2x ho zvolili prezidentem. Pokud nastoupí proti Obamovi právě Perry, bude to něco jako srážka symbolů. Vesnický chasník proti aristokratovi (Obama) z velmi zámožné rodiny, který si nikdy nehrál s obyčejnými dětmi, chodil pouze do elitních škol a který se nikdy neživil vlastní prací. Chuck Norris kandidáta Perryho podporuje, společně s ním totiž buduje stát Texas. Je to právě Chuck Norris, který již léta píše blog o politice, ekonomii a morálce. A je v tom opravdu dobrý.

Jeho odkaz http://www.wnd.com/?pageId=43&authorId=29&tId=8.

Rick Perry
SMS Věštba
SMS Výklad / banner