Přejí mi hvězdy pro přijetí na konzervatoř?

Dobrý den,

žádám Vás o radu.:)
V lednu 2009 bych měl vykonávat přijímací zkoušky na Státní konzervatoř do Prahy, obor klasický zpěv - měly by být asi 19.-23.1.2009.
Jezdím na konzultace k prof. Jiřímu Kotoučovi-Státní konzervatoř Praha, vyhrál jsem různé soutěže i Stříbrného zpěváčka ČR..
Zpíval jsem s Mistrem Peterem Dvorský na Žofíně, v Košicích, s operní divou Evou Urbanovou na Vánočním koncertě - oba umělci doporučili konzervatoř.
Rád bych věděl, jak mi budou přát hvězdy při přijímacím řízením na konzervatoř?:)
Narodil jsem se:15.11.1993, kolem 16-17hod. v Domažlicích.

Mnohokráte Vám děkuji.

SMS Věštba
SMS Výklad / banner

Silná osobnost

Pepíčku, jsi silná osobnost s vnitřním kouzlem a půjdeš ještě výše, pozor na zákeřnosti závidějících kamarádů. Hvězdy jsou ti nakloněny, jenom je od sebe neodháněj. Pořiď si kámen na krk od nás, najdeš na našem E-Shopu. Měj ho neustále u sebe, promyj ho ve studené vodě a nikdo ať ti na něj nesahá.V tobě je neuvěřitelná energie a síla, až jí budeš potřebovat, vzpomeň si na ní, pomůže ti. Do života, nežeň se hned, časem tě čeká něco moc zvláštního, osudová láska, tak se do ničeho nežeň. Jak u někoho kariéru rozebírám a říkám, myslete na život a nežeňte se dopředu. Tak u tebe to platí opačně, jdi do všeho s plným nasazením, časem budeš sbírat úspěchy a už tak těžké to nebude. Máš ascendent v býku, ten ti dává i samostatnost a ještě větší sílu. Až budeš potřebovat pomoc, tak se ozvi, Zdenka. Přeji hodně štěstí.

Poděkování

Vážená paní Zdeňko,

mnohokráte Vám děkuji!!! Kámen si samozřejmě pořídím..:)
A měl bych ještě prosbu:)...Budou mi přát hvězdy a stát při mně v obodbí přijímacího řízení na konzervatoř? tj.:
19.-23.1.2009?:)-není to přesný termín, ale domnívám se, že by to nejspíš tenhle měl být:)

Ještě jednou Vám moc děkuji, s úctou,
J.Štefan.

Prosba

Vážená Zdeničko,

omlouvám se, že Vás ještě otravuji, ale chtěl jsem si objednat ten kámen, ale nevím, který je určený pro mě.-jsou tam tři druhy...:)
Který mi doporučíte?:)

Mnohokráte Vám děkuji,
J.Štefan

Kameny pro znamení Štír

Administrátor
Zdravím Vás, na co koukáte to jsou tři kameny v jednom balení. Takže tyto tři kameny si můžete objednat pouze najednou pro znamení štír. Viz.: Kameny pro znamení štír