Potíže s erekcí? Vyhoďte techniku z ložnice!

Stop erekceO elektromagnetických polích a jejich negativním působení na lidský organismus už toho bylo napsáno hodně. A ještě víc času strávili nejrůznější odborníci, často placení z peněz výrobců techniky, vyvracením jakékoliv zmínky, která by dokazovala, že elektrické spotřebiče umístěné v naší těsné blízkosti, mají velmi negativní vliv na naše zdraví, včetně poruch erekce a častých migrén.

Rozhodně nechci hlásat návrat zpátky „na stromy” s tím, že se máme zbavit veškerých technických vymožeností a žít znovu jako lidé v prvobytně pospolné společnosti. Stačí však zapojit selský rozum a uvědomit si, že veškeré spotřebiče vydávají určité záření a začíst se do pramenů, které popisují negativní působení tohoto záření, pokud je dlouhodobě v naší těsné blízkosti. Například když máte v ložnici nedaleko postele velkou LCD televizi, mobilní telefon používáte zároveň jako budík, který necháváte celou noc blízko hlavy, a nádavkem vám v ložnici trůní notebook, je na místě ptát se, zda za vaše potíže s erekcí nemůže kromě celkového přetažení i něco jiného - například elektromagnetický smog.

Technika v ložnici - hazard se zdravím

Lobby výrobců spotřebičů veškeré výzkumy, které poukazují zejména na poruchy spánku, erekce, časté migrény a další psychosomatické potíže ve spojení s vyzařováním techniky, hlasitě reagují na jakoukoliv podobnou zmínku, že se jedná o výmysly a pavědu. Přesto je dnes již vědecky prokázáno, že vliv elektromagnetických polí má na svědomí zhoršování paměti, oslabení imunity, narušení reprodukčních schopností a celkové předčasné stárnutí organismu.
Nechcete-li zbytečně hazardovat se zdravím, snažte se dodržovat tyto zásady bezpečného používání techniky v bytě:

  1. Přestavte nábytek a spotřebiče tak, abyste nespali a neodpočívali v jejich těsné blízkosti. Např. bezpečná vzdálenost od televizoru či počítače je minimálně 1,1 metru od obrazovky a 1,2 metru od boční stěny.
  2. Nepouštějte najednou několik spotřebičů se silným vyzařováním, např. kombinace spuštěné pračky, myčky, mikrovlnné trouby a televizoru je pro naše tělo opravdový „záhul”.
  3. Děti by se pokud možno neměly vůbec zdržovat v blízkosti zapnutých spotřebičů. A když už je to nevyhnutelně nutné, měly by být od nich vzdáleny alespoň 1,2 metru. Bezpečná zóna kolem mikrovlnky je ještě delší- min. 1,4 metru a zadní strana lednice s mrazákem je přijatelná teprve od 1,5 metru.
  4. Na ohebných elektrických vodičích nedělejte „oka” ani smyčky a používejte třívodičový domácí rozvod s uzemněným obalem.
SMS Věštba
SMS Výklad / banner