Poradte prosim...

Dobry den, jmenuji se Klara a narodila jsem se 27.3. 1989 a potrebovala bych poradit v otazce vzdelani a me budouci profese.Potrebovala bych se rorhodnout v tom, co budu chtít v budoucnu delat.Problem je v tom, ze mi jde vsechno prumerne a da se rict, ze sem jeste neprisla na to, v cem jsem vlastne dobra.Moc prosim o pomoc urcit aspon smer..za odpoved moc dekuju...

SMS Věštba
SMS Výklad / banner

Přelom

Příští rok u vás nastane přelom, vaše cesta se ustálí a nejdete to, po čem toužíte. Musíte však ještě chviličku vydržet. Máte nadání, mohla byste se uplatnit zatím v komparsu. Zkuste Televizi a kompars. Doporučuji, Zdenka.

Partner

Dobrý večer Zdeni,
jmenuji se Klara a jsem narozena 27. 3.1989 za svuj poměrně kratky život jsem měla (na muj vkus) hodně partneru.Pokaždé se snažim hledat si partnera na stalo, protože chvilkove vztahy neuznavam, ale s každym partnerem vydržim třeba rok nebo dva, a pak tento vztah musim,pokažde z jineho, ale přesto duležiteho duvodu ukončit.Pokažde mam pocit, že sem ve vztahu "zneuživana" a tlačena do kouta.Pravě ted chodim s klukem Tomašem 27.2.1986 u ktereho mam poprve pocit, že bych snim dokazala v budoucnu žit, ale ted mam poprve ve vztahu pocit, že on mě miluje min, než ja jeho a že z toho teží jak může.Chtěla bych se Vas zeptat jak to vidite s mou budoucnosti ve spojení s ním a popripade jak to bude v mem intimním životě v budoucnu vypadat.Prosim o radu, protože bych už strašně rada potkala nekoho,s kym už mi to vyjde a ja nebudu muset přemyšlet nad tim,zda ma cenu zustavat,trapit se a pomyšlet na jineho, jak je u mě (ke konci každeho meho vztahu)zvykem..prosim o radu..vždycky si vyberu partnera ve znamení ryb..

Osobní horoskop

U vás je to trochu složitější, je to na více, zadejte si prosím osobní horoskop a dejte tam tyto otázky. Je dobré vědět, jakou cestou se máte ubírat, s pozdravem.