partnerský vztah

Dobrý den,

chtěla bych se zeptat ( já 5.4. 1977 ), zda mi dá přítel ( 22.10. 1978 ) ještě druhou šanci pro vztah a zda spolu budeme šťastni... Nic ošklivého se mezi námi nestalo, ale dokonale jsem ho otrávila svým chováním ( stále dokola jsem něco řešila a potřebovala ujišťovat o jeho lásce ke mně ). Tím jsem se mu hodně vzdálila. Teď si vzal čas na rozmyšlenou a já se strašně trápím a čekám...

SMS Věštba
SMS Výklad / banner

Vydrží nám to?

Dobrý den, chtěla jsem se zeptat, zda nám to spolu s partnerem vydrží co možná nejdéle. Já 24.9.1992, on 3.7.1992. Nedávno jsme si prošli několika hádkami, ale už se vše vyřešilo a momentálně nám to báječně klape. Jsme spolu od 1.9.2010. Předtím jsem prožila roční krásný vztah, který však nakonec v květnu skončil zklamáním. Nechtěla bych si opět přestat rozumět s partnerem. Mockrát děkuji za odpověď! Aneta

Lásky

Anetko, víš, bohužel tu máš ještě lásky dost, než najdeš toho pravého. Každý vztah ti něco dá, a to je důležité.

tři týdny

Dobrý den Zdeňko,

děkuji za Vaše opovědi. Vzhledem k tomu, že dnes je to již tři týdny od zmiňovaného rozhovoru s partnerem, jsem zase víc než zoufalá. V té době probíhá s partnerem minimální komunikace přes SMS, ale nevyznívá ani pozitivně ani negativně. Zítra je ještě plánovaná operace břicha jeho otce. Na co partner čeká ? Až jak dopadne operace otce a pak se ozve ? To by s tím přece nemělo souviset. Má u mě stále věci a klíče od mého bytu. Když by byl rozhodnutý ve vztahu nepokračovat, tak proč by to prodlužoval ? Nebo je to takový srab ? Vždy říkal všechny věci na rovinu. Je to k nepřečkání...a nemůžu nic jiného, než jen čekat...

Díky,

Casiopea

Nebojte se

Nebojte se toho, držím vám palce.

Astroložka 8:00 - 22:00 živě: Volejte Věštce 906503003

Čas

Já bych se toho nebála, myslím, že si k vám cestu najde, je však důležité na něj netlačit a dát mu čas.

Astroložka 8:00 - 22:00 živě: Volejte Věštce 906503003

Dobrý den, chtěla jsem se

Dobrý den,

chtěla jsem se zeptat, jestli má cenu ještě čekat, strašně mě to bolí a za poslední dva týdny jsem shodila 6kg. Od rozhovoru s ním je to asi 9 dní...nebo jestli to mám vzdát..

Kontakt

Nevzdávejte to, ale kontakt od něj nemusí být ihned, dejte mu čas.

Astroložka 8:00 - 22:00 živě: Volejte Věštce 906503003

partnerský vztah

Dobrý večer Zdeničko,

tak jsem bohužel neuspěla ( 5.4. 1977 )a přítel ( 22.10.1978 ) se mnou minulý týden definitivně rozešel. Velmi to bolí a přijímá se mi to jen velmi těžko. Chtěla bych se prosím zeptat, zda je nějaká naděje, že by se ke mně ještě někdy později vrátil, případně zda v blízké budoucnosti potkám někoho jiného, který by mohl být tím pravým.

Děkuji

Odvaha

Myslím, že kontakt mezi vámi ještě bude. Dodejte si odvahy a vykročte jiným směrem, máte tu naději na něco nového.

Astroložka 8:00 - 22:00 živě: Volejte Věštce 906503003

zajímavý člověk

Dobré dopoledne,

děkuji za motivaci. Chtěla jsem se ještě zeptat - minulý týden jsem se setkala se zajímavým člověkem ( nar.2.5. 1980 ), já 5.4. 1977. Mohl by on být tím, ke kterému bych měla nyní postupně zaměřit svou pozornost ?

Děkuji.

Přínos

Jistě, je oslnivý a mohl by být pro vás přínosem. Za jeho tvrdostí, poznáte city a pěkného člověka.Hezký den přeji a hodně štěstí v lásce.

leasing a láska

Dobrý večer Zdeni,

tak to vypadá, že ani tentokrát to s láskou nevyšlo :-(. Chtěla jsem Vás proto poprosit, zda někoho v blízké době potkám a něco se z toho vyvine ( nar. 5.4.1977 ). Také zvažuji koupi automobilu na leasing - prosím o radu, zda to zvládnu či se toho mám raději vyvarovat.
Mockrát děkuji a přeji pěkný večer
A.

Láska

Nebuďte smutná, bude lépe. Láska přijde a vy budete spokojená. Jste plně soběstačná žena. A těch se někdy chlapi bojí. Autíčko si pořiďte. Ale ne až tak drahé.

Astroložka 8:00 - 22:00 živě: Volejte Věštce 906503003