partnerská krize

Dobrý den, mám takový vztahový problém, který bych potřebovala vyřešit. Budu Vám opravdu vděčná, když mi pomůžete. Jde o to, že jsme s přítelem přes 7 let a chytla nás krize, teď jsme se rozešli, ale pořád spolu bydlíme. Zajímalo by mě, jak se náš vztah bude vyvíjet dál, zda je dobré spolu zůstávat, neměli jsme se špatně...nebo raději odejít a jít dál. Z mé strany už to není ono a cítím, že bych měla jít dál, ale možná bych udělala špatně, to je to co nevím. Já 1.8.1984, přítel 7.11.1980. Děkuji Vám moc za Vaši odpověď. Kathy

SMS Věštba
SMS Výklad / banner

zoufalství

Dobrý den, už nevím jak dál a potřebuji radu. Jsems přítelem 3 roky. vše bylo relativně v pohodě. společné dovolené výlety atd.. letos v srpnu jsme se zasnoubili a pak přišla rána. Začali jsme se hádat a přestali si rozumět. nedokázalijsme se přenést přes hádky. normálně jsme se spolu nedokázali bavit. Přítel mi řekl že ve vztahu vyhořel, a že už mě nemiluje. 6e už dál takhle nemůže. Nevím co mám dělat. Máme společný byt ale o stěhování zatím nemluví. Nadále zastávám všechny domácí práci ale nemluvíme spolu a pokud mám snahu navrhnout něco společného ihned to zamítne. Jaký koliv fyzický kontakt z mé strany mu je nepříjemný. Pokud o mě náhodou zavadí třeba v posteli ihned se ostáhne. Mám se snažit? nebo mu dát čas aby si vše rozmyslel? nebo odejít?
Moc děkuji za radu.

Informace

Zavolejte, nemám informace o narození.

Vztah

Je tu ještě problém, stačí vyčistit bloky - zavolejte.

ZdeňkaKartářky non-stop a živě: Volejte Věštce 906 70 01 02 kód 25


partnerská krize

Dobrý den,
moc Vám děkuji za rychlou odpověď. Bohužel teď zavolat ale nemůžu, i když bych ráda, ale jsem v práci. Ráda bych se tedy zeptala, jestli je to opravdu složité a mám potom zavolat, nebo je možné mi napsat odpověď například na můj e-mail? To by bylo fajn. Děkuji Vám. Kathy.

Kartářky

Není zač Kathy.
--
Zavolejte nám, naše linka je v provozu NON-STOP.