Palming: Relaxací k lepšímu zraku

OkoPokud máte nějaké problémy s očima, jistě vás napadne, že možná budete časem odkázáni na brýle či kontaktní čočky. Někteří jsou na ně odkázáni už odmala, jiní si musí zvykat během života. Někdo užívat čočky nemůže a zbývá mu jediné – nosit brýle. S nošením brýlí přibývají nejen starosti, ale také změna image. Lékaři tvrdí, že už to lepší nebude a jediným východiskem může být někdy v budoucnu operace. Ale co když lze zlepšit zrak dříve a bez operace?

V dnešní době je na výběr mnoho módních brýlí i kontaktních čoček a také laserová operace, která vše může vyřešit. Jenže ta je často finančně nedostupná, nebo člověk musí počkat pár let, než se mu oční vada a dioptrie ustálí.

V očních vadách hraje roli i dědičnost, ale také dnešní životní styl, kdy se většina času tráví před televizní obrazovkou, nebo počítačem.

Ač se zdá, že jiná východiska, než brýle, čočky, či operace neexistují, přichází na řadu ještě jedno řešení. Jde o hlubokou relaxaci a říká se jí palming. Palming je speciální cvičení, které má za cíl zlepšit zrak a zkorigovat vady, jako jsou krátkozrakost, dalekozrakost, astigmatismus, syndrom suchého oka, nebo jen unavené oči, ale také mnoho dalších. Při tomto cvičení je nejdůležitější pravidelnost – minimálně šest minut denně. Skutečně tato metoda přináší své ovoce a následné zlepšení.

Cvičení je jednoduché a bezbolestné a ještě při něm relaxujete. Doprovází se relaxační hudbou, nebo mluveným slovem k navození kvalitní relaxace. Jde o metodu, která vás naučí usměrnit energii do očí, očních svalů a zrakového nervu.

Na internetu jsou k dostání speciální pomůcky a relaxační CD s hudbou určené k tomuto cvičení.

SMS Věštba
SMS Výklad / banner