Ovlivňuje lunární kalendář vaše sexuální chutě?

Sexuální chutěMyslíte si, že je sex podle Luny hloupost a pouhý mýtus? Proč si to myslíte? Lidé si mnohdy něco myslí a jsou přesvědčeni, že mají pravdu - ale opak je bohužel pravdou. Všimli jste si někdy sami u sebe, že vždy v měsíci nemáte stejnou chuť na sex? Toto tvrzení neplatí zdaleka pouze pro muže, ale i pro ženy. Muži jsou lunárními rytmi ovlivňovány do jisté míry více než-li ženy. Víte kdy je nejlpší doba pro vaše milování? Jestli je to za úplňku, novu nebo dorůstajícím a ubývajícím měsíci?

Velice důležité je i samotné znamení, ve kterém se luna nachází. Lidská chuť na sex prodělává během lunárního měsíčního cyklu dramatické změny - u žen se projevují na úrovni těla - spojuje se s cyklem menstruace. U mužu působí měsíc luny spíše na jeho náladu a osobní spokojenost.

Luna začíná svoji pouť po obloze v podobě novu - tato doba se považuje na období čistoty a ukončení starého s tím, že začíná něco nového. Samotné výzkumy ukázaly, že u mnoha světových národů ženy menstruují nejčastěji právě v novu. Pozoruhodné a magické, co říkáte?

Vášnivé mazlení

Zkuste se například o novu něžně a vášnivě mazlit, nebo pouze spát při sobě přituleni - sami uvidíte, že to bude neobyčejný zážitek. Dorůstající Měsíc nám přináší spoustu energie a stoupající libido, které má svůj maximální vrchol o úplňku. Dorůstající fáze přeje nových vztahům a proto je vždy výhodné tuto fázi nepromeškat a náležitě ji využít. Pokud máte nového partnera a plánujete s ním sex, je výhodné si počkat na dorůstající měsíc, který zaručí dokonalý a spokojený sex, který se nebude jen tak opakovat.

Pokud má člověk největší chuť k sexuálním hrátkám, je to právě při úplňku. Právě nyní je vášeň se svém největším době a přitahuje vždy maximálně druhé pohlaví. Dokonce více o úplňku hrozí nevěry, než při klasickém postavení měsíce - což je zajímavé a stojí to za povšimnutí. Velká část žen je o úplňku plodnější - další věc, kterou můžete využít ve svůj prospěch. Můžete si tedy užívat dokonalé sexuální hrátky, ale pozor na ochranu.

Když je Luna ve fázi kdy couvá, přináší nám energii. Sexuální život v této době už nebude tak vášnivý a dokonale vzrušující jako je při ostatních dnech. Couvající Měsíc má ještě jedno specifické - velice a výrazně usnadňuje rozchody. Pokud se tedy hodláte s partnerem či partnerkou rozejít, je na tento krok nejlepší doba právě v této fázi. Pokud si chcete dopřát ještě jeden sex v uvozovkách na rozloučenou, hvězdy jsou vám výrazně nakloněny.

Pokud sledujete lunární kalendář a věnujete se jeho pozorování každý den, zpozorujte, kdy Luna vstoupí do znamení Štíra. Právě tento okamžik ovlivňuje pohlavní orgány, které jsou v této době výrazně citlivější a tak se můžete těšit na ještě dokonalejší sexuální zážitky. Ale na druhou stranu si musíte dát pozor na fakt, že Štír vyvolává velice silné emocionální vazby, takže se raději vyhněte nezávazným románkům.

Oslovili jsme vás prostřednictvím tohoto článku? Ano? Dejte o něm vědět i ostatním.

Seriál - sex a vášeň

SMS Věštba
SMS Výklad / banner