Omyly v lásce

Zlaté srdceKrásný rozkvět vztahu rozumíte si, všude s ním chodíte a když už to vypadá z pohledu jednoho partnera hezky. Bum, bác a je tu krize. Co s tím? V každém případě se musíte vyvarovat omylů. Mluvte spolu, plánujte, ale navzájem se poslouchejte. Pokud na vaši otázku - koupíme si byteček muž odpoví ano tak časem ano, poznáte, že se ještě nechce vázat a i když vás miluje, netlačte ho. Jen mu řekněte, že by jste s ním chtěla žít, ale dáváte to do jeho rukou. Tohle bezvadně funguje. Chlap nesmí mít pocit, že je do něčeho tlačený. Také při navazování vztahů. Vyvarujte se omylů, mluvte spolu opatrně, ale mluvte. Jinak se časem dozvíte, že váš milovaný má dvě děti a je třikrát rozvedený. Možná tam mohou být i nemanželské děti.

Komunikace, komunikace a ještě jednou komunikace

Problém je v tu chvíli, když vy žádné ještě nemáte a on vám po roční známosti řekne, že jich má hodně a že už žádné nechce. A vy budete chtít být matkou. Co s tím? Jsme zase u komunikace. To je vždy hlavní. Když jsme u dětí tak zabrousíme na sexuální praktiky. To jsou také časem spouštěči problémů. Znáte při milování jeho choutky a víte, co ho rozraduje? Ne? Pak s ním mluvte něžnými slůvky, pokud se neodvažujete, říkejte mu to šeptem do ouška a až se budete milovat tak hned na začátku. Při formě mazleního. Nebo časem zjistíte, že váš milý má rád jak ženy, tak muže, nebo k tomu potřebuje i něco drsnějšího. Mluvte spolu a jsme zase u komunikací. To je vždy hlavní, když chcete s něčím pohnout, či se něco dozvědět. Málo žen a i mužů to dělá.

Mluvte spolu

Ano, mluvte spolu co vás vzrušuje a co se vám líbí. Když se neodvažujete s ním, nebo s ní mluvit pusťte si před milováním nějaký erotický film a danou praktikou. Není nic lepšího, než na to navázat. Chlapi dělají starosti ženám s tím, že jsou nebo se chovají nezodpovědně. Ženy potřebují jistoty. Pánové, pokud se s miláčkem svých snů nevidíte daný den, stačí jen milá SMS s danou omluvou a něžným slůvkem a je vám odpuštěno, že se nedostavíte. Ale když na to zapomenete tak si nepřejte tu reakci.

Přiznejme si chyby

Každý máme chyby. V okamžiku, kdy konečně zaregistrujeme ty, které jsme tak dlouho přehlížely, je nutné zeptat se sama sebe: Mluvíme spolu dostatečně? Je nutné na sobě pracovat, aby byla společná spokojenost a říkejte to partnerovi. „Dnes jsem na tebe myslela. Chtěla jsem ti vynadat, že si se neozval, ale pak jsem ti napsala SMS.” | „Krásné ráno miláčku, co takhle nějaký ten den strávit společně. Líbá tě tvá kočička.” A věřte, že tohle na něj funguje lépe než nadávka, nebo hádka. Pánové taky nezapomenou a omluví se líbezně. Zkuste i něžná originální slůvka. Řeknete si blbost, ale žena je tím potěšená. „Moje líbezná růžovko, stýská se mi po tvých horkých rtech a hlubokých očích, ale dnes mi to nevyjde, trápím se v práci. Tvůj oddaný miláček”. Myslete na sebe, partnera a budoucnost.

Věřte, že vždy jsou v problému ti, kteří spolu NEKOMUNIKUJÍ.

Nepřehlédněte:

SMS Věštba
SMS Výklad / banner