omluva

Dobry den pani vestkyne. Chci se omluvit za to jak osklive jsem se k vam zachovala. Vim ze jsem to prehnala. Taky jsem Vam vlastne chtela podekovat za to ze jste mi otevrela oci. Vim ze nikdo nemuze za to co se stalo, a vy uz vubec ne. Osud to mel proste takto naplanovane. Dekuju vam a jeste jednou se moc omlouvam, mrzi me to. Kdybych to mohla nejak napravit, rada to udelam

SMS Věštba
SMS Výklad / banner

Osudové okamžiky

Myslím, že byste měla myslet na sebe. Ve vašem životě budou osudové okamžiky a nebudou zase tak špatné. Přijde k vám i štěstí, ale máte před sebou ještě období, kdy doznívá negativní energie. Najděte si někde v řece kulatý křemen a umístěte si ho kousek od lože. Také si pořiďte javorový špalek a rozsekejte ho na několik polen, ty dejte pod postel, za pár dní se bude dařit lépe a lépe. Vím, že vás vedla bolest v srdci, ale je tu čas, něco pro sebe a své okolí dělat. S pozdravem Zdenča.

Astroložka 8:00 - 22:00 živě: Volejte Věštce 906503003

Dekuju

Dekuju Vam, strasne si toho vazim ze mi pomahate. Nevim jak jsem Vas mohla takhle osklive narknout, ve skutecnosti ani takova nejsem Zdenicko. Ale porad se s tim ze jsem prisla o miminko nemuzu smirit. Jedna kartarka rikala ze to mame zkusit az pristi rok v cervenci, ze budu mit lepsi rok ale ja se bojim. Uz nechci tohle znovu zazit. Snazim se lidem pomahat, to se nebojte. Nejsem clovek, ktery by myslel sam na sebe, ba naopak. Jeste jednou se Vam moc omlouvam.

Kdyz uz Vam pisu, tak u pritele doma v kuchyni citim nejakou negativni energii, kazdym dnem je to cim dal tim silnejsi. Myslim, ze se mozna neco stane nebo se ma stat, ale porad nemuzu prijit na to co. V zadne jine mistnosti to neni.

Energie

Omluva přijata. Myslím, že byste měla energii pustit pryč, udělejte si ten postup jak jsem vám říkala. Taky si myslím, že byste měli více spolu mluvit, vy i váš přítel. On se nezdá, ale má také problémy a bylo by nemilé zjistit, že se vám časem rozpadl vztah. I chlapi tímto trpí. Zapalte si v kuchyni bílou svíci, vedle položte bílou květinu, jakoukoliv, tu potom necháte doma rok, kdekoliv, suchou. Připravte si do skleněné misky heřmánkový květ, je dobrý na očistu, nakapejte na něj několik kapek ze svíce vosku a heřmánek zapalte, nemusí shořet, je však nutné aby alespoň nějaké květy shořely a vyčadily místnost, nechte otevřené okno. Poté udělejte okolo místnosti třikrát magický kruh, v ruce držte svíci. Pár květů, rozhoďte po místnosti, za nábytek apod. Taky si pořiďte domů, ke vchodovým dveřím nať z třezalky tečkované, svažte jí červenou mašlí a nechte zavěšenou květama dolů, nechte uschnout a po celý rok, nevyhazujte. Myslím, že by vám to mělo pomoci. Ale energie se mi spíše nelíbí u vás, odreagujte se, je důležité si velice odpočinout. Nabijte se energií, čtěte mé články.

Astroložka 8:00 - 22:00 živě: Volejte Věštce 906503003