Ohrožují vás geopatogenní zóny ?

Hádáte se doma a špatně spíte? Pak je čas odblokovat domov a proměřit geopatogenní zóny.

Možná jste zažily situaci, že se přestěhujete a do nového domova si přinesete nejenom špatné dny, hádky a počínající krizi v manželství, ale také nové nemoci a špatně kvetoucí květiny. To všechno a ještě více nám špatné geopatogenní zóny mohou přinést. Geopatogenní zóna je část prostoru, který je zatížený negativním zářením a energií. Zóny většinou najde člověk senzibil, pomocí virgulí, či své energie, ale máme již dnes k dispozici i přístroj, který je také může určit. Negativní zóna se nachází tam, kde pod vámi je zlom zemské desky, půdní poklesy, zasypané studně, zlomy, radioaktivní místa, nebo takzvané pásy Hartmannovy podle MUDr. Hartmana, který je detekoval.

Curryho a Hartmannovi pásy

Hartmannovy pásy vytváří síť, která má tvar kříže, jsou docela široké i kolem 50 cm. Dále jsou to pásy Curryho, byly popsány MUDr. Manfredem Curry z Riederau. Pásy mají charakter horizontálně polarizovaného záření vlnové délky 11 až 21 cm.

Často jsou oba lékaři uváděni jako objevitelé těchto pásů. Curryho a Hartmannovi pásy, byli již dříve zaznamenány/před 4000 lety/ v Egyptě, ale i Číně.

Geopatogenní zóny

GPZ na nás působí nevyrovnaně. Možná si vzpomenete, že vaše malé dítě nechtělo spát v postýlce, či ráno spalo někde v rohu postýlky, či u vás v posteli. Pokud tomu tak bylo, tak to nebyla rozmazlenost dítěte, ale mělo postýlku ve špatné zoně. Stačí ji kolikrát posunout o pár centimetrů a hle je tu spokojený spánek, váš i dítěte. Znám plno domů, kde je špatná zóna, dokonce jeden panelový dům má hluboké praskliny, prostě je zasažený celý. Víte co se tam děje? Každým rokem tam někdo zemře. Celé rodiny v tomto domě dokázali za desetiletí vymřít na rakovinu, psychické potíže aj. závažné onemocnění. Kdo je vnímavější, odstěhoval se. Pokud špatně spíte, je to mnohdy špatná zóna, stačí jí odblokovat, či posunout postel. Naši předkové znali špatné zóny a do nich umísťovali nábytek, ale postel či stůl, si vždy dali do zóny dobré. Možná proto se říká, že měli tuhý kořínek a hned tak nic je neporazilo. Dneska mnozí lidé trpí astmatem, bronchitidou, potíže s klouby, imunitou a nikoho nenapadne, co je za tím? No přeci špatná GPZ. Nechte si u nás proměřit zónu, zavolejte, vždy se dá odblokovat!

Tím nejednodušším způsobem odblokování je např. pěticípí kovový ježek, nebo javorové dřevo.

Geopatogenní zóny - odkazy:

SMS Věštba
SMS Výklad / banner