obecně

Dobrý večer.Jen jsem se chtěla zeptat,jestli mě čeká ještě nějaký klid a pohoda v životě.Jsem narozena 12.10.1973 a mám velké starosti s dcerou narozenou 30.8.1991.Každopádně ani finance nejsou nejlepší a vztahy s muži mi taky nikterak moc nevychází.Tak jak to vidíte?Děkuji moc.Jajina

SMS Věštba
SMS Výklad / banner

Lepší časy

Vás určitě lepší čeká, i když jste ještě jedna z těch málo Váh kde doznívá špatný rok. Myslím, že vaše dcera, pozná, kdy je čas udělat tlustou čáru za vším co natropila. Ještě tomu není konce, nemyslí na sebe a své zdraví. Ale to přejde, tento rok, lépe řečeno, konec léta jí trochu poznamená a posune dále. Dejte jí čas, ona se musí srovnat sama v sobě.Zařiďte jí nějakou brigádu, bylo by dobré, kdyby si jí chtěla zařídit sama. Jinak vaše vztahy, jsou problematické. Chlap se na vás, ale tento rok usměje.Jenom se k tomu musíte posunou. Dcera vám dává zabrat, podělte se o její výchovu s otcem, i když s vámi není, mohl by jí ovlivnit. Nebo jí najděte náhradního, ale musí být klidný a vyrovnaný, jinak vám dcerka uteče z domu. Finance bohužel nepůjdou moc nahoru, ale je to i situací okolo nás. Přeji hodně štěstí.

Astroložka 8:00 - 22:00 živě: Volejte Věštce 906503003

obecně

Moc děkuji za odpověď.Dcera už je z domu pryč skoro měsíc.Dala jsem ji prostor,aby se sama rozhodla a ona šla.Chodila ke mě na návštěvu velmi často,ale pak přišla,jestli bych jí udělala referát an závěrečnou zkoušku,tak jsem ji pomohla.Ve středu jsem ho napsala a v pátek ho měla odevzdat.Vykašlala se na školu a na všechno,takže jsem to dělala zbytečně a ještě jsem dostala vynadáno,co se starám.Tak se prostě nestarám.Je to moc těžký,ale za dva měsíce jí bude 18 a tak si myslím,že už si prostě musí ten nosánek natlouct.Ještě jednou moc děkuji za odpově´d a přeji krásné pohodové dny.

Ovlivnění z okolí

Já věřím, že ona na to přijde, má vás ráda, jenom je ovlivněna jinými lidmi okolo sebe.

Astroložka 8:00 - 22:00 živě: Volejte Věštce 906503003

Obecně

O tom vím.Ujíždí dost i na drogách a týden před zkouškami se vykašlala i na školu,ale pořád doufám,že to vše dá ještě do pořádku.Každopádně moje řeči pro ni v tuto chvíli mají spíš opačný efekt,tak jí do života radši nemluvím.Chybu už jsem udělala někdy dávno a ted holt musím přetrpět,než přijde sama na to,co je správné.Děkuji za podporu.

Flákání dcery

Držím vám palce, pro matku je to hrozné. S pozdravem.

Astroložka 8:00 - 22:00 živě: Volejte Věštce 906503003