Najdu někdy svou lásku?

Moc zdravím a přeji hezkou noc. Narodila jsem se 20.5.1975 a poslední dobou se cítím osamělá a ztracená ve svém vlastním životě. Mám pocit že jsem si všechno nějak pokazila a nepůjde to napravit a ráda bych věděla jestli je ještě naděje, že mě čeká něco hezkého, jestli se objeví láska, muž mého srdce a změní tím celý můj život. Mooc děkuji za odpověď L.

SMS Věštba
SMS Výklad / banner

zavolej mi srdíčko

zavolej mi srdíčko najdeme cestu a odblokuji tě, Lída.

Samotář

Nebuďte takový samotář. Lidé ve vašem okolí vás mají velice rády. Měla jste těžký rok, velice složitý. Zadejte si osobní horoskop, provedu vás budoucností, ať víte na co se máte zaměřit a čemu vyhnout. Najdete ho na našem E-Shopu. Zdravím.

Astroložka 8:00 - 22:00 živě: Volejte Věštce 906503003

Hezký večer přeji a

Hezký večer přeji a děkuji za odpověď....objednala sem si ten osobní horoskop a asi se mi to povedlo dvakrát, protože nevím jak to funguje, teď ještě pošlu penízky na účet a budu se těšit co najdu ve své budoucnosti, snad už nic hrozného. A ještě bych se ráda zeptala na svého kamaráda 16.8.1975 známe se deset let, pracovali jsme spolu a z mé strany je to takový zvláštní vztah, mám ho moc ráda ale nikdy mezi náma k ničemu nedošlo a asi ani nedojde, má dlouholetý vztah a já mám jen strach že ho ztrácím, dost sem se na něj upnula a v tom bude celý problém. Moc děkuji za odpověd...mějte se hezky. Zdeňka

Promluvte si

Je, ale u vás kouzlo, mezi vámi. I vy ho přitahujete, ale podvědomě cítí, že by to nefungovalo. Pokud s ním budete chtít zůstat jako kámoška, dobrý, ale do ničeho víc se nepouštějte, jinak ho ztratíte a nezbude vám ani kamarád. Promluvte si s ním.

Astroložka 8:00 - 22:00 živě: Volejte Věštce 906503003

díky Sybilko:)

Myslím že je pro mě moc důležité ho neztratit, hodně ovlivnil můj život a nechci mu nějak překazit ten jeho, který má se svou přítelkyní...jen doufám že jsem pro něj stejně důležitá jako on pro mě i když jen jako kamarádka. Určitě někdy seberu odvahu a zkusím s ním promluvit a moc děkuji za odpověď. My dva by sme se k sobě asi opravdu nehodili, a snad tenhle rok už nebudu tak osamělá a uvidím co mi vyvěštíte v osobním horoskopu...penízky už sem poslala, tak se mějte a přeji Vám jen to nejlepší. Zdeňka

Osobní horoskop

Pracuji na něm.

Astroložka 8:00 - 22:00 živě: Volejte Věštce 906503003

prosba o radu

Krásný večer Sybilko, zpětně jsem chtěla poděkovat za horoskop kde mám na letošek najít nějakou lásku. Hledám jí i pomocí internetu a seznamek a mám prosbičku jestli je to pro mě vůbec vhodná cesta...s jedním už sem se setkala ale sem tak trošku zmatená a nevím jestli to mám zkusit dál a dát tomu šanci,něco jako by tomu chybělo a je to štír 10tý měsíc 1977, den narození nevím a já 20.5.1975 Vím že se to hnedka poznat nedá ale jestli tam není ještě někdo jiný koho bych mohla potkat?? Moc děkuji za radu a mějte se.

Milenec

Je okouzlující, ale nefungovalo by vám to později. Jako milenec bude výborný, ale to je vše, a to vám stačit nebude. Vyčkejte, není poslední, brzy se dočkáte.

Astroložka 8:00 - 22:00 živě: Volejte Věštce 906503003

Díky

Moc Vám děkuji za radu a naději...asi bych chtěla všechno hned, já ještě počkám a snad se dočkám:-)a se štírem zkusím být jen kamarádka.

Osobní horoskop

Zkuste osobní horoskop.

Astroložka 8:00 - 22:00 živě: Volejte Věštce 906503003