Můj život

dobrý den,
mé datum narození 21.2.1981 - asi v 9:00 ráno. Chtěla bych se zeptat co mám v horoskopu na nejbližší měsíce a jestli se můj život změní k lepšímu. Třeba kdy potkám tu pravou lásku, kdy asi by mohlo příjít dítě (stačí mi třeba napsat že do 40-ti let to stihnu :-) Nejvíce by mě ovšem zajímalo, jestli z mého života konečně zmizí jeden člověk, který mě a mé rodině zkazil celý život, je to muž datum nar. 15.2.1957 (nevidíte tam nějaké nemoci či něco horšího?, nic jiného by si nezasloužil)!
Mockrát děkuji. Rose

SMS Věštba
SMS Výklad / banner

Láska

Zdravím, váš člověk bohužel neodejde z vašeho života, ale časem poznáte, že není takový jak ho vidíte teď a budete nucena o tom přemýšlet. Váš život bude dost klidný, láska a dítě tam rozhodně bude. Dítě do 4 let, nebojte se a trochu se uvolněte, při jednání s lidmi jste tak trochu nervózní. Lépe se kolem sebe rozhlížejte, třeba ten praví je někde před vašim prahem. Věštkyně.

Astroložka 8:00 - 22:00 živě: Volejte Věštce 906503003

Odpověď - můj život

Dobrý den,
myslela jsem, že už jsem vám odpověděla, ale asi se odpověď neuložila. Píši tedy znovu.
Moc děkuji za předpověď, na mimčo už se těším, jen co najdu toto pravého tatínka!
Ale chci se zeptat jestli bych nemohla udělat něco aby ten člověk o kterém jsem psala 15.2.1957 odešel z mého života. Udělala bych pro to všechno. Není to věc názoru, jak píšete že není takový jakého ho vidím. Je to zlý, agresivní, sobecký, lenošný člověk, který se nechává živit druhými a smyslem jeho života je vypít co nejvíce flašek vodky. V tomto případě není o čem přemýšlet!!! Nebyla by tedy nějaká rada, jak tohoto člověka vyčlenit z mého života? Někdy se to snad povést musí, ne?
Moc děkuji, budu vděčná za odpověĎ.
Rose

Štěstí přijde

Nebojte se o tohoto pána, on se brzy změní a donutí ho k tomu situace. Nemyslete na jeho smrt, rádo se to vrací, on se potrestá sám. Vaše štěstí na něm nezávisí, pokud s ním nechcete být je na čase ho vystrčit ze dveří, vaše štěstí přijde.

Astroložka 8:00 - 22:00 živě: Volejte Věštce 906503003