Moje holčička

Dobrý den,mám asi trochu netypický dotaz. Na Štědrý večer mi umřela moje 16 letá, naprosto zdravá dcerka. Šlo jen o operaci slepého střeva a reakci na anestezii + neschopnost lékařů jí zachránit, přestože to je možné. Toužím po tom, aby se mi její dušička vrátila v dalším miminku. Nedaří se mi však otěhotnět. Vím, že se to stát nemusí, ale může. Prosím Vás o radu, pomoc.. co vidíte? Budu mít to štěstí? Děkuji a přeji krásný den..

SMS Věštba
SMS Výklad / banner

Duše

Milá Lvice cítím s vámi, člověk si myslí, že je to ten nejhorší trest, ale není to trest jen poznání něčeho nového. Díváte se na svět jinýma očima. Zadejte si datum narození vaše i vaší zesnulé dcerky, podívám se na to.

Astroložka 8:00 - 22:00 živě: Volejte Věštce 906503003

Děkuji mockrát za

Děkuji mockrát za odpověď. Já jsem narozená 22.8.1973 a Nikolka se narodila 1.12.1992. S pozdravem, Diana

Dcerka

Vaše dcerka se k vám vrátí, ale ještě nějaký týden nemusíte otěhotnět. Berte to jako osud prostě to tak musí být vše má svůj čas a pořádek, ale naděje tu stále je. Držím palce a modlím se s vámi.

Astroložka 8:00 - 22:00 živě: Volejte Věštce 906503003

vrátí se...

Milá Sybilo,
vrátili jsme se dnes z dovolené a já se tak moc těšila, že zde najdu nějakou odpověď. Dočkala jsem se, děkuji moc..
Jsem však z toho trochu zmatená. Píšete, že se mi vrátí, že má vše svůj čas, ale proč ta naděje? Naděje znamená jen možná? Totiž já vím, že naděje tu je, ale potřebovala jsem nějakou jistotu.. Zárověň vím, že se nesmíme na nic upínat.. Je to těžké. Přesto Vám skutečně moc děkuji..

Diana

Hodně štěstí

Držím vám palce, hodně štěstí.

Astroložka 8:00 - 22:00 živě: Volejte Věštce 906503003