mimčo...

Dobrý den..Plánujeme s přítelem miminko,chtěli bychom to zkusit v říjnu......Chci se zeptat jestli nám to vyjde..Jsme spolu necelých pět měsícu..Dva měsíce spolu již bydlíme a klape nám to... Já jsem narozena 10.6.1983,přítel 25.7.1974..
Předem děkuji Lola....

SMS Věštba
SMS Výklad / banner

Příprava je důležitá

Na vaše dítě si musíte dobře připravit tělo i hormony. Na tom moc záleží a podle toho se vyvíjí i inteligence vašeho dítěte v bříšku. Pijte a začněte "ihned", čaj z kontryhele. Najdete ho na našem E-SHOPU, v sekci bylinných směsí. Domácí čaj herbata, je důležité ho pít před početím, a to alespoň jeden měsíc. Nastolí vám hormonální rovnováhu, měl by ho pít i přítel, protože dnes jsou ohroženější na úmrtnost spermií chlapi, více než dříve. Pijte dvakrát denně. Připraví vám tělo i hormony, jinak v tom nevidím problém. Pro vyčistění těla, DETOXIKACI- pijte INTENSIVE ALOE VERA, najdete ho též u nás. Tyto čaje jsme vybrali, pro naše klienty, aby neměli problémy s kopí. Jsou to vysoce kvalitní přírodní čaje. S pozdravem Zdenka.

mimčo

Děkuji za radu.
tak,že by nám mělo všechno vycházet??I to plánování??Bude náš vztah pokračovat,takto klidně,nebo budou i jiné změny,krom plánování miminka?
Předem děkuji za odpověď...

Požehnaný kámen

Nemáte tam žádné razantní změny, možná vás čeká lepší bydlení. Pokud budete chtít požehnaný kámen do kolébky miminka, dejte vědět, zpracuji vám i jeho životní cestu, abyste věděla na co si dát pozor i v období růstu. S pozdravem Zdenka. Hodně štěstí vám přeji.