Měsíční čínský horoskop

Měsíční čínský horoskop od 01.03.2018 do 01.04.2018

Krysa: 

Využijte šance na nové začátky, které přijdou rychle a budou bouřlivě. Pokud už dávno tušíte, že váš vás nynější vztah v žádném směru nenaplňuje, je nejvyšší čas, abyste to konečně vyřešili. Když to neuděláte, riskujete, že otevřete další období, kdy vás okovy, které jste si kdysi dobrovolně nasadili, budou tížit stále víc a vy se jich budete zbavovat stále obtížněji.


Buvol: 

V práci to nemáte jednoduché. Vy máte rádi pořádně provedenou a v termínu odvedenou práci, zatímco nadřízení tlačí na rychlost a kvalitu považují za něco druhořadého. Navíc si musíte dávat pozor, abyste to nepřehnali s pracovním tempem. Ve chvíli, kdy budete mít své úkoly hotové, se určitě najde dobrodinec, který na vás udělá prosebné oči a bude chtít, abyste mu pomohli s tím, co on zatím nestihl.


Měsíční čínský horoskop od 01.02.2018 do 01.03.2018

Krysa: 

Ke svému údivu začínáte objevovat krásy rodinného a partnerského života. Překvapený tím bude zejména váš miláček. Sotva se naučil smířlivosti a pochopil, že před domovem dáváte přednost práci a budování kariéry, je všechno jinak. Teď mu zase musíte vysvětlit, že může klidně trochu ubrat na tempu, protože část jeho povinností dokážete bez problémů vykonávat vy.


Buvol: 

Opravdu není důvod, abyste v práci kývali na všechno, s čím přijdou vaši nadřízení. Velice rychle vám dojde, že se na vás obrací proto, že ví, že je neodmítnete. Vy se však musíte zachovat jinak, než čekají. Pokud jste přesvědčeni, že jejich plán je nerozumný, měli byste odložit veškerou obvyklou zdrželivost a jasně jim popsat nebezpečí, která v jejich plánech vidíte. Jejich reakce se nebojte. Pochopí a za vaše slova vám budou opravdu vděční.


Měsíční čínský horoskop od 01.01.2018 do 01.02.2018

Krysa: 

V práci to konečně vypadá na spokojenost. Dalo by se však hodně diskutovat o tom, zda je spokojený partner. Zatímco vy vnímáte navrhované služební cesty jako něco, co vám pomůže v profesním růstu a co domů taky přinese nějaké peníze, miláček má pocit, že na ně vyrážíte jen proto, abyste mu za zády páchali nejrůznější nepřístojnosti. Pokuste se mu vysvětlit, že se plete!


Buvol: 

Je potřeba, abyste se naučili komunikovat s lidmi, s nimiž jste se zatím míjeli. Musíte s nimi vytvořit fungující tým, který svou výkonností překoná všechny ostatní. Dávejte si však pozor na nejrůznější personalisty, kteří kolem vašich podřízených krouží. Velice dobře ví, že jsou vynikající. Proto se je snaží přetáhnout do své firmy, což vaše dosud skvělé výsledky silně ohrožuje.


Měsíční čínský horoskop od 01.12.2017 do 01.01.2018

Krysa: 

Hlavně se nepleťte do záležitostí, které se vás přímo netýkají. Okolí vám sice může vytýkat alibismus, ale situace je daleko složitější. Při vaší povaze by to nakonec dopadlo tak, že člověk, kterého se problémy bytostně týkají a jehož existenci ohrožují, by seděl a poplakával nad zlým světem, zatímco vy byste se starali o něco, s čím nemáte nic společného.


Buvol: 

Hlavně se sami nepřiřazujte do skupiny lidí, kteří by na sobě měli šetřit, protože si nic kvalitního vlastně ani nezaslouží. Když se bude mluvit o vašem vlastním počítači, který si za své vlastní peníze kupujete, nenechte si namluvit, že nic kvalitního vlastně ani nepotřebujete. Chtějte stroj, který vám bude vyhovovat po funkční stránce, a zároveň se vám bude líbit i vzhledově.


Měsíční čínský horoskop od 01.11.2017 do 01.12.2017

Krysa: 

Staré přísloví praví, že bozi mají člověka chránit před přáteli, protože před nepřáteli se dokáže ochránit sám. O tom, jak moc jsou tato slova pravdivá, se budete v tomto měsíci přesvědčovat dnes a denně. Člověk, který se rozhodne, že vám pomůže, celou vaši situaci spíše zkomplikuje. Nakonec to sice uvedete do pořádku, ale budete s tím mít zbytečně moc práce.


Buvol: 

Většina pracovních záležitostí probíhá ve zmatku, který nesnášíte a který vás jen znervózňuje. Bylo by dobré, abyste v takové chvíli zbrzdili svou pracovitost a v klidu počkali, jak se situace vyvine. Na kolegy, kteří se hádají, se dívejte chápavě, ale do jejich sporů se vtáhnout nenechejte. Zbavilo by vás to klidu a dobrého rozmaru, který budete potřebovat ze všeho nejvíce.


Měsíční čínský horoskop od 01.10.2017 do 01.11.2017

Krysa: 

Ne rozdíl od ostatních, kteří mají dojem, že se vaše firma jen tak tak potácí, si vy velice dobře uvědomujete její potenciál. Vaše nápady, které by ji mohly vrátit zpátky do hry, jsou naprosto geniální. Je ale potřeba, abyste s nimi seznámili ne svého nadřízeného, ale přímo majitele firmy. Využijte první šance, kdy se k němu dostanete, a přesvědčte ho, že má šanci k růstu.


Buvol: 

Počítejte s většími investicemi do domácnosti a rodinného hospodaření vůbec. Pokud vám začátek školního roku ukázal, že nutně potřebujete nové auto, neváhejte a začněte vybírat vhodný model. Když miláček usoudí, že nutně potřebuje něco, co vy považujete za zbytečné (třeba parkovací automat), neříkejte, že je to nesmysl. Tím, že mu jeho přání splníte, máte pro zbytek roku zaručenou pohodu!


Měsíční čínský horoskop od 01.09.2017 do 01.10.2017

Krysa: 

Na jedné straně je vám jasné, že musíte pracovat, protože to, co máte na starosti, za vás nikdo neudělá. Na druhé straně už bytostně cítíte, že potřebujete odpočinek, na který během léta nebyl čas. Nechcete využít prodlouženého víkendu a vyrazit si někam, kde se o vás postarají? Obvykle lázeňské pobyty považujete za zbytečné vyhazování, ale tentokrát by vám opravdu prospěly.


Buvol: 

V práci i v soukromí musíte vymýšlet řešení, která nejsou obvyklá ani prověřená, ale která jako jediná fungují. Doma si je prosadíte, ale v práci k tomu budete potřebovat trpělivost téměř nebeskou. Když vám šéf řekne, že vám tedy dává dovolení, ale že se všechno bude dít na vaši zodpovědnost, neděste se. Celá akce skončí vaším triumfem a on se k tomu, že všechno vznikalo pod jeho patronátem, ještě moc rád přihlásí.


Měsíční čínský horoskop od 01.08.2017 do 01.09.2017

Krysa: 

Život vás konfrontuje s vašimi sny a představami - a vy zjišťujete, že vlastně můžete být docela spokojení, protože se vám jich plní opravdu hodně. Přesto by bylo dobré, kdybyste alespoň část tohoto měsíce využili k uvažování o tom, kam další část svého života nasměrovat. Předejdete tak nudě, která vás nutí, abyste zbytečně riskovali, a zároveň si do svého života nevnesete zbytečné problémy.


Buvol: 

Ať se děje cokoliv, je potřeba, abyste přesně a do posledního detailu dodržovali veškeré pokyny a nařízení. To, že jste na dovolené, v tomto směru žádnou výjimku neznamená. Když přijde váš životní druh nebo spolucestující s tím, že se vyhnete placení mýta nebo něčeho podobného, nesmíte za žádných okolností souhlasit. Pokuta, kterou byste dostali, by vám nadlouho znepříjemnila život.


Měsíční čínský horoskop od 01.07.2017 do 01.08.2017

Krysa: 

Naštěstí nemáte s trpělivostí větší potíže! Záhy zjistíte, že ji potřebujete zejména v práci, kde musíte stále dokola vysvětlovat něco, co je vám naprosto jasné, ale co vaši kolegové a především podřízení z neznámých důvodů nechápou. Další porci potřebujete doma. Tam budou děti chtít, abyste je pustili na prázdniny s lidmi, které neznáte, a nechápou, že se vám to nelíbí.


Buvol: 

Jde o dny, které proběhnou v nalézání věcí, které jste už dávno považovali za ztracené. Bude to překvapivé, protože je najdete i na místech, která jste mnohokrát prohledali. Další náročnou disciplínou bude balení na dovolenou. Zatímco vy patříte k lidem, kteří mají s sebou rádi všechno, co by mohli potřebovat, váš partner vrčí, protože si myslí, že bude lepší, když pojedete nalehko.


Měsíční čínský horoskop od 01.06.2017 do 01.07.2017

Krysa: 

I když se vám nechce, musíte se vracet k tomu, co jste v minulosti odložili s tím, že se to nějak vyřeší. Kromě toho musíte být opatrní i na veškeré úřední záležitosti. Než se rozhodnete, že při koupi nemovitosti složíte zálohu, měli byste vědět, co přesně kupujete. Vyhnete se tak situaci, kdy byste sice koupili dům, ale až potom zjistili, že vlastnictví pozemku pod ním je tak trochu sporné.


Buvol: 

O tom, že pracujete s plným nasazením, nikdo nepochybuje. Teď je však čas, abyste začali přemýšlet i o svých koníčcích - především takových, jimž jste se dosud neměli čas věnovat. Kdybyste usoudili, že vám ke štěstí chybí třeba zahradní jezírko, neváhejte a najděte místo, kam ho umístíte. Půjde to rychle, protože partner je vaším návrhem nadšený a bude vám ze všech sil pomáhat.


Syndikovat obsah