Maturita a láska

Poslední dobou jsem velice nervozní jestli zvládnu maturitní zkoušku a jak dopadnu s vysokou školou, jsem sice narozená ve lvu 11.8.1989, ale mám strach. V lásce mám poslední dobou zmatky a sama nevím co dál, jak bych se měla zachovat. A tak bych vás chtěla poprosit o náznak jak vše bude.

SMS Věštba
SMS Výklad / banner

Intenzita LÁSKY

Velká citovost vás teď provází a ještě bude. Jste mírná vůči svému okolí a někdy si toho nakládáte příliš. Ale nebojte se, uklidněte svou mysl a začněte se připravovat, vy to zvládnete. Lásku teď neřešte, odpoutávala by vás. Bude tu větší intenzita lásky, ale ještě je čas. Teď řešte maturitu, držím palce. Budete úspěšná.

Astroložka 8:00 - 22:00 živě: Volejte Věštce 906503003

Vaše odpověd mě mile

Vaše odpověd mě mile potěšila. Vážně se bojím, že to nezvladnu ale nejspíš to bude také stresem a nervozitou, že je toho mnoho a maturita se blíží, máme jí třetí týden v měsíci červnu. Takže, lásku mám teď nechat být, bude pro mě teda lepší čístá mysl. Chtěla jsem se ještě optat bude lepší když nastoupím na vysokou školu a nebo odcestovat. A tak trošku jaká mě čeká budoucnost...

Vitamíny

Já bych cestovala, čeká vás tam budoucnost a láska. Na stres pijte třezalkový čaj. Přidejte si vitamíny skupiny B.

Astroložka 8:00 - 22:00 živě: Volejte Věštce 906503003

Jste zlatá

Vitamínky jsem si koupila, tak to snad zvládnu a tak nějak mi to pomůže. Myslíte si že bych měla odcestovat? Nebo si nejdřív udělat vysokou školu? Je to docelá vážné rozhodnutí. Chtěla bych přiblížit svojí budoucnost....

Vysoká škola

Vysokou školu nezanedbávejte, je docela důležité na ní myslet. Pak můžete odcestovat, poznáte však , že doma je dobře.

Astroložka 8:00 - 22:00 živě: Volejte Věštce 906503003

Krásný den

Chtěla jsem se zeptatř jaká je konstalace a takové různé vlivy na den 16.6, v den den maturují a velice se bojím...škoda že nemůžu vědět co si vylosuji, ale o tom život asi je. Myslíte si tedy že vysokou školu zvládnu? i bydlení a finance kolem?

O fous

Ano, ale máte to opravdu o fous, podívejte se ještě na to znovu, jen si to projeďte.Myslím, že váš život i přes nějaké překážky bude stát za to.

Astroložka 8:00 - 22:00 živě: Volejte Věštce 906503003

Chjo...

No, odpověď mě sice moc nepotěšila, ale hlavní je že bych to tedy měla zvládnout. Moc ráda vás poslechnu a vše znovu zopakuji, škoda že nebudu vědět jaký předmět mi bude dělat potíže, abych se na něj zamřelila více...
Život mám složitější neustále, ale doufám, že se vše nějak zlepší a že si budu mnoct oddychnout. Partnerské vztahy zrovna také nemám nejednodušší, stále nevím jestli se mám vrátit ke svému partnerovy je takí narozen ve lvu a to 19.8.1984

Láska

K němu se nevracejte, čeká vás láska z jiné strany.

Astroložka 8:00 - 22:00 živě: Volejte Věštce 906503003

Rada nad zlato

Snažila jsem se držet vaší rady a k příteli jsem se nevrátila, snad to tak bude dobře. Doufám, tedy že to nebude moje životní chyba a že sama sebe nezklamu.
Teď mě čeká jen důležitá zkouška a to maturita a doufám žeji vážně udělám?! Myslíte, si že jí vážně udělám? Měla bych mít sebou asi talismana, který mi dodá odvahu. A chtěla jsem se také zeptat jak vydíte mojí budoucnost v Praze s přáteli a moji vysokou školu? Příjmou mě vůbec a dodělám ji?
Mám také starost o svojí maminku, která neměla nikterak zajímavý život jak to s ní bude...jelikož jí moje sestra stále tak zlobí? A jak to dopadne i s mojí sestrou?

Soustředění

Myslím, že se teď musíte soustředit sama na sebe. Myslím, že maturita se vám povede a taktéž i vysoká. Je důležité na to nekašlat a pilovat to. Budoucnost máte hezkou, nechte jí zvolna plynout. Sestru neřešte, hlavní jste teď jenom VY.

Jste zlatá

Doufám, že mě čeká jen dobré, poslední dobou si říkám že přitahuji jen špatné věci...bude se tedy soustředit na sebe. Neměla by jste pro mě ještě nějakou radu do budoucna?

Rozbor budoucnosti

Je důležité mít rozbor do budoucna, zadejte si osobní horoskop, provede vás dvěma nastávajícími roky dopředu. Najdete ho v menu.

Budoucnost

Chtěla bych se zeptat, jak budu pokračovat na vysoké škole? Jestli ji zvládnu a jestli mě potkají nějaké komplikace. A jak bude pokračovat můj vztah s přítelem, jsme spolu 2roky a půl. Jsem narozena ve lvu 11.8.1989

Vysoká dobrá, nebála bych se jí. Věřím tomu, že ji zvládnete. S vašim přítelem tu může být komplikace, ale vše se udobří, někdy musí být hůře, aby zase bylo dobře, to je život v rovnováze.

Mnoho otázek

Vím, že s přítelem máme krize, ale stále si nejsem jistá jestli je to ten pravý(je narozen ve lvu 19.8)? Vysoká škola mi příliš nejde, ale ráda bych jí zvládla, takže si myslíte že mám šanci uspět? Poslední dobou mám peněžní krizi, myslíte že se to přelomí? Že se vše srovná, zvládnu se s toho dostat? A mám ještě jednu otázku, přestěhovala jsem se a stále nejem spokojená a nevím jak se rozhodnout dál...
Děkuji moc za odpovědi.

Nérvozita

Já myslím, že to vše dobře ustojíte. Vysokou máte šanci udělat, nebojte se jí a více se na ni soustřeďte. S přítelem se to časem srovná, je to i tím, že jste nervózní, kvůli financím. finance budou stoupat,ale až zač.roku. víte co říkala nebožka Helenka Růžičková. "Peníze leží na chodníku, jenom je umět zvednout." Přeji pěkné dny Zdenča.

Jedna velká rada.

Můj život se trochu mení a nevím jak nyní jednat s přítelem jsme nejspíš naší kapitolu uzavřeli, je narozen ve lvu 19.8.1984 a já ve lvu 11.8.1989 a nevím jestli takové rozhodnutí bylo správné. Nyní se mi do života připletl někdo kdo je mi blízko, ale přesto je daleko je narozen ve znamení ryba 18.3.1986 a nevím co si s oběma muži počít?!

Rozhodnutí

Budete se muset rozhodnout. Myslím, že Ryba by vám vyhovovala, ale je to na vás, zavolejte.