Máte svůj magický symbol?

Magický symbolMagický symbol, nebo pro někoho možná také talisman je většinou osobní věc, která dodává lidem dokonalou sílu, pozitivní energii a povzbuzující náladu. V podstatě jde třeba o nějaký darovaný předmět, který někdo dostal při těžké životní situaci a natolik v něj věřil, že mu začal předávat pozitivní věci, skvělou náladu, ale také i svoje zkušenosti, které má.

Pro někoho se to může zdát jako naprostá hloupost a pro někoho jako úplně zcela normální věc. Svůj magický symbol je důležité mít prakticky neustále u sebe. Takže jej mít třeba přivěšený na mobilním telefonu, nebo třeba na klíčích - což je asi to nejlepší možné řešení.

Magické symboly, nebo jestli chcete spíše talismany a kouzelné předměty jsou prakticky všeho druhu. Nezávisí u nich v žádném případě na velikosti nebo třeba ceně. Spíše závisí hodně na jejich skryté síle a pozitivní energii, kterou umějí předávat.

Někdo z vás určitě dostal od někoho svého blízkého, nebo třeba kamaráda předmět, který máte do dnešní doby a domníváte se, že vám předává kladnou a pozitivní energii, ale také vám dodává sílu a odhodlání jít vstříc lepším zítřkům.

V každém případě je hodně důležité v daný předmět nebo věc věřit každou minutu svého života a hlavně jej také opatrovat jako oko v hlavě. Svůj magický symbol má rozhodně většina z vás a snad 90% kteří tento symbol nebo talisman máte, tak se nachází na vašich klíčích.

Hodně jde také o samotnou víru v daný předmět a danou věc. Jak jsme si říkali - rozhodně se nemusí jednat o nějakou drahou a třeba zlatou nebo stříbrnou věc. Na ceně a velikosti prakticky nezáleží, jde spíše o to, aby daný člověk ve svůj talisman a magický symbol věřil a tím pádem je o vše postaráno. Nicméně musíte tento předmět chránit a hlídat jako oko v hlavě.

SMS Věštba
SMS Výklad / banner