Životní příběh: Magie opravdu sbližuje

TužkaJistě všichni znáte ty příběhy, které pojednávají o tom, jak se dva lidé po dlouhé době díky celkem vtipné náhodě potkají, dají se dohromady a prakticky ihned se do sebe zamilují. Znáte i vy nějaký podobný příběh se stejným scénářem? Těchto příběhů na internetu a různých blozích najdete poměrně hodně.

V tomto článku vám rozhodně nebudeme povídat další příběh, který pojednává dlouze o tom, jak se dva lidé díky magii poznají a milují se. Nicméně se ponoříme trošku více do hloubky, kde si řekneme, jaké jsou lidské pocity, když se díky magii zamiluje a jak to vlastně celé funguje a na čem jsou dané věci založeny.

Jde v podstatě vždy o hodně velkou náhodu, což nám jistě dáte všichni za pravdu. Díky magii se lidé mohou seznámit a ocitnout se v ten správný moment na správném místě. To rozhodně není s ničím v rozporu, ale pokud se díky magii a namlouvání si, že někoho poznáte, když si necháte vyložit třeba svoji budoucnost - to jsou představy hodně zkreslené a v podstatě do jisté míry ovlivněné.

Díky magii se můžou lidé tedy poznat a vše další je již pouze a jenom na nic, na jejich vnímání a jejich pocitech, které aktuálně prožívají. Magie opravdu sbližuje, to ano, ale pouze do jisté míry a hlavně do té míry, do které se magií nechá člověk v uvozovkách oblbnout a co všechno díky ni může udělat a ve svém životě vyměnit a změnit.

Pokud se chcete cíleně seznámit s nějakou dívkou nebo mužem a chcete na to jít přes magii, rozhodně si najděte lepší způsob - jděte ven, jděte se projít nebo někam na večerní párty. Bavte se, poznávejte lidi a vaše pravá láska přijde rozhodně velice rychle a brzy. Všechno okolo lásky a vašeho budoucího vztahu závisí pouze a jenom na vás a na tom, jak si svůj život uzpůsobíte.

SMS Věštba
SMS Výklad / banner