Lze kontrolovat sny?

Spící dítěLidé se vždy zabývali svými sny a jejich významem se již odedávna zabývá i věda psychologie. Je ale možné, že naše sny nám dovolí pohled nejen do světa podvědomí, ale lze se s jejich pomocí i dostat do styku s nějakou „vyšší inteligencí”?

Za vynálezce kontroly mysli je považován José Silva popsal ve své knize jednu zajímavou metodu, kterou nazval příznačně - Kontrola ovládání spánku. Jejím cílem – na rozdíl od bájného vykládání snů, který se zabývá určitými sny, které člověk tvoří nevědomě – je, abychom vytvářeli sny takové, které znamenaly určité, konkrétní řešení našich problémů - což je rozhodně nemožné.

José Silva také ve své naučné a velice zajímavé knize popisuje i ten svůj překvapující zážitek, který ho navedl k sepsání své knihy - Kontrola ovládání spánku. Jeho příběh, který je pro mnohé lidi neuvěřitelný - vypráví o tom jak mu náhodné shody okolností v jeho životě napomohli k tomu, aby vyhrál v jedné loterii poměrně větší sumu peněz. Rozhodně doporučujeme příběh přečíst celý, je hodně zajímavý a poučný.

Silva k tomu dále popisuje: díky způsobu, který byl poté vypracován, byli jeho žáci schopni ukázkový zázrak zopakovat, a to tím, že oni sami také získali v loterii větší množství peněz a to vše díky losům. Silva vyhlašuje, že tyto a podobné případy jsou hmatatelným důkazem toho, že díky snům se člověk může dostat do přímého styku s Vyšší inteligencí, pro kterou je neznámý pojem „nemožné”.

Podle jeho metody lze kontrolovat svoji mysli - a naučit se svoje sny určitým způsobem vyvolat. K tomu se musíte nejdříve naučit alespoň základy meditování.

Nepřehlédněte:

SMS Věštba
SMS Výklad / banner