Léčba neklidu a podráždění

NeklidDnes se budeme zaobírat léčbou neklidu, podráždění. Na náš neustálí nepokoj, kdy už jsme si sami protivní, bych vám doporučila moc dobré ovoce a to jsou broskve. Pochází z číny a zdomácněli u nás. Účinné látky v broskvích, jsou moc výborné, jde především o mnoho karotenů. To je ta krásná barva broskví, žlutá, oranžová až červená. Broskev karoteny potřebuje, protože s jejich pomocí bojuje proti houbám, plísním, a bakteriím. Když se karoteny dostanou do našeho těla, pokračují v ochranné funkci, tím nám moc pomáhají. A v tom je kouzlo broskví. Broskve jsou typické protistresové ovoce. Vysoký podíl niacinu a hořčíku, nám zlepší náladu, zastaví nervozitu. Zinek a selen to jenom podpoří. Jsou sice mírně močopudné, ale vyléčí vám i kašel.

Slívky, švestky
I toto ovoce nás dovede uspokojit, co se týče léčby neklidu, podráždění. toto ovoce obsahuje hodně vitamínu "B" a to je blahodárný vliv na naši nervovou soustavu. Drahocenná příroda nám naděluje přírodní léčbu, nevyhýbejte se jí. Je to ta nejúčinější léčba.Vysoký podíl vlákniny zbavuje střeva odpadových látek a pomáhá při zácpě. Mastné kyseliny brání vysychání membrán buněk a blokují pronikání bakterií.Čím déle zůstává peckovité ovoce na stromě, tím více vytvoří vitamínů.

Dalším takovým ovocem, je rybíz.Je nejrozšířenějším druhem ovoce u nás. Rozpoznáváme bílý, červený a černý. Podle nejnovějších výzkumů, pokryje 40 bobulek tohoto ovoce naši denní potřebu vitamínu "C", dále vitamín "A", a vitamín "B" , který je moc důležitý pro naše nervy. Zároveň dokáže zlepšovat náladu. Obsahuje i vysoký podíl vápníku, to je ten nejlepší uklidňující prostředek. Má i hodně železa, pro naši krvetvorbu.Látky v něm na nás působí do dvou hodin, po požití rybízu. Pozor koho pálí žáha, konzumujte v přiměřeném množství. Dobrou chuť.

SMS Věštba
SMS Výklad / banner