Láska a já

Dobrý den, mám dotaz na sebe (21.3.1989 v Mostě, 23:10) a budoucnost co se týče vztahů. Mám sice přítele (cizinec, 29.5.1989), stále ho miluji a na léto se chystám za ním, ale bohužel nám to neklape a bojím se, že to tak bude i po mém příjezdu. Vím, že to mezi námi není ideální, ale nechci a nemám sílu to ukončit. Chtěla jsem se zeptat, zda mě s ním čeká nějaká budoucnost - dítě? Vím, jednou jste mi psala, že potkám muže, který bude o trochu starší a bude mě velmi milovat a nezávisle na tom jste mi dpověděla na můj dotaz,který se týkal mých budoucích dětí - a to, že budu mít jedno dítě (dceru). Je mi jasné, že ho nepotkám zítra, ale zajímalo by mě jestli to bude trvat ještě mnoho let a jestli to dítě (které v nejbližší době neplánuji) budu mít s tímto (novým partnerem) nebo se svým současným přítelem?Předem díky, za Vaši odpověď, Markéta.

SMS Věštba
SMS Výklad / banner

Partner

Nový partner, tu bude.

Kartářky non-stop a živě: Volejte Věštce 906503003

Dotaz

A můžu se zeptat kdy? Alespoň přibližně, díky
Markéta

Léto 2010

Už toto léto? To budu v Řecku, nebude to zase cizinec :-)?. A bude to mít nějaké silnější základy nebo to vypadá na flirt? Promiňte, že mám tolik otázek, ale oblast vztahů mě zajímá nejvíc. Díky za Vaše odpovědi a trpělivost :-)
Markéta

Silnější vztah

Bude se pohybovat ve vašem okolí, a vypadá to na silnější vztah.

Kartářky non-stop a živě: Volejte Věštce 906503003

Léto 2010

Okolo poloviny roku.

Partner

Mám to tedy brát tak, že mezi mnou (21.3.1989 v Mostě, 23:10) a soušasným přítelem (29.5.1989, cizinec) je definitivní konec? Miluji ho a moc se trápím součanou situací. Není cesty zpět? A co až přijedu do Řecka, nehne to s ním?
Díky za Vaši odpověď, Markéta.

Čas

Markéto, věc je složitější, nechte to zatím u ledu.

Kartářky non-stop a živě: Volejte Věštce 906503003

Kde je pravda?

Dobrý den, chtěla jsem se řídit Vaší radou nechat vše zatím u ledu, ale bohužel jsme se včera dozvěděla pro mne velmi šokující zprávu, která mě moc zasáhla. Bohužel není to ověřená informace, ale myslím, že od přítele se pravdu nedozvím a proto píši Vám. Už jsem psala o problémech, které mám (21.3.1989 v Mostě, 23:10) a přítelem (29.5.1989, cizinec). V poslední době se naše komunikace snížila na minimum,ale také mezi námi zatím nepadlo slovo rozchod, ale říkala jsem si, že snad po mém návratu za ním (v létě) bude vše opět v pořádku. Dozvěděla jsem se, že můj přítel má prý novou přítelkyni a dokonce bude svatba....jen se zapomněl zmínit, že je mezi námi konec a chystá svatbu. Přitom na konci listopadu byl za mnou zde v ČR a od té doby jsme stále v kontaktu. Vůbec to nechápu a myslím, že on ani není ten typ, který by se teď ve svých skoro 21 letech chtěl ženit. Zajímalo by mě, co je na tom pravdy. Jestli opravdu někoho má (na vážno) a zda tam s touto slečnou vidíte svatbu a také jestli ji miluje a co cítí tedy ke mě. Nebo jestli je to vše jen nějaký výmysl a já se trápím zbytečně. Moc Vás prosím o odpověď a děkuji.

Nové seznámení

Opravdu vše nechat v klidu, jen vás to rozčiluje. On opravdu za váš čas nestojí. Jděte dál, cestou životem, máte tu nové seznámení a vztah.

Kartářky non-stop a živě: Volejte Věštce 906503003

My dva

Díky za odpověď....přítele stále miluji, ale jsem ze všeho smutná, unavená a zklamaná a moc si nedokážu představit, že budu milovat i někoho dalšího. Jen by mě zajímalo, jak bude reagovat až se setkáme v Řecku? To místo je malé, takže se setkáme jistě hodněkrát. Bude mě ignorovat, nebo se bude snažit? A v případě, že se bude snažit - mám ho ignorovat já? Mezi námi už to asi lepší nebude že? Díky za odpověď, Markéta

Chlap

Ignorovat vás nebude, ale štěstí s ním nehledejte. Markéto, máte na lepšího chlapa, který si vás bude vážit a milovat takovou jaká jste.