Kyvadlo a jeho schopnost

Věštění onlineKyvadlo pro věštění zřejmě všichni dobře znáte. Díky kyvadlu můžete předpovídat jak svoji budoucnost, tak i budoucnost ostatních lidí. Je to v podstatě jednoduché a díky kyvadlu můžete zodpovědět velice důležité otázky vašeho života. Pokud vás tedy něco trápí a v něčem si nevíte rady jak se rozhodnout, nejlepší volba je vyzkoušet kyvadlo - má poměrně silné a hlavně tajné schopnosti.

Kyvadlo a jeho schopnosti pochází již ze starověku, kdy v té době první a začínající věštci používali právě kyvadlo. Zodpovídaly se díky jednoduchému kyvadlu zásadní otázky o existenci člověka a právě kyvadlo v té době ukazovalo své schopnosti. Vlastně díky němu se předpovídala dnešní budoucnost. Jednoduché, co říkáte?

Kyvadlo má tu schopnost věštit a zodpovídat vaše položené otázky formou “ano” a “ne”. Kyvadlu se vždy položí otázka a čeká se zda se kyvadlo rozhoupe a hlavně jakým směrem se začne houpat. Vždy je první odpovědí ano, druhou je ne. Zpočátku se vám tento postup může zdát trošku nepochopitelný, ale po chvilce zkoušení a oťukávání si kyvadlo velice rychle oblíbíte a sami uvidíte, jak vás zodpovídání vašich otázek začalo bavit.

Kyvadlo nemá žádné přesně parametry. Je jedno, jak je dlouhé, jaký má řetízek - jestli zlatý, stříbrný nebo například kožený. Jeho vzhled a rozměry jsou tedy značně rozmanité a popravdě ani nezáleží. Ale je doporučováno, aby se jednalo o nějaké vzácnější materiál, nejlépe takový, který dokonale zvýrazňuje nějakým způsobem naši osobnost. Jde tedy zvolit ten správný materiál na řetízek, který je obrazem našeho těla a duše.

Volba váhy kyvadla je také pouze na vás - tedy rozhodně musíte dbát na to, aby kyvadlo nebylo příliš těžké. Velká hmotnost by značně omezovala pohyb kyvadla. Kyvadlo musí být mrštné a velice snadno se kývat - jelikož v tom je právě to kouzlo a jeho tajemná schopnost.

SMS Věštba
SMS Výklad / banner