Kruhy pod očima mohou být příznakem většího problému

OčiKruhy pod očima má mnoho lidí a spousta z nich neví, jak se jich zbavit a proč se objevují. Někdo je má víc a někdo míň. Ženy tuto skutečnost mohou účinně maskovat korektory speciálně vyráběné a určené právě pro tyto účely.

Samozřejmě všichni známe kruhy pod očima, které se dělají z nedostatku spánku nebo únavy. Ale co když jste vyspalí, odpočatí, nic vás netrápí a přesto se pomalu se svými kruhy stydíte vyjít na ulici?

Nejčastější příčinou stínů, tzv. kruhu pod očima jsou různé intoxikace a to včetně překyselení uvnitř organismu. To může být způsobeno různými příčinami, nejčastější však je dnešní běžné stravování. Kůže tuto situaci uvnitř organismu signalizuje navenek.

Někdo mívá kruhy pod očima jen z rána. To souvisí s tím, že v noci by játra neměla řešit trávení jakýchkoliv bílkovin.

Pokud trpíte kruhy pod očima neustále, problémem může být právě intoxikace. A na tu zabírá nejlépe detoxikace. Za intoxikaci těla může samozřejmě strava také zejména to, pokud máte v jídelníčku často zařazené maso. Právě to může přenášet do těla nejvíce škodlivých látek. Ty potom zůstávají ve střevech a způsobují nejrůznější problémy. Řešením tedy je vynechání masa ze svého jídelníčku na dočasnou dobu, a komu se velmi uleví, možná ho vynechá i napořád.

SMS Věštba
SMS Výklad / banner