Krev a její význam pro nás

KrevKrev, život, mystika, děs a horory. Ano, krev má mnoho významů a využití. Krev je síla, která má v sobě jak moc, tak sílu zrození.

Mnoho lidí dodnes neví, jakou mají krev a jak je jejich tělo uzpůsobené na příjímání potravy. Víte, jaká jste skupina? Pokud ano, mohlo by vás zajímat, proč nemůžete zhubnout, nebo proč nesnášíte nějaký druh ovoce či jídla, nebo dokonce proč jste alergičtí...

Krevní skupina O

Tuto skupinu mají lidi lovci, a to možná proto, že je to nejstarší krevní skupina. Její kořeny sahají k samotnému pračlověku, kteří byli lovci, jenž jedli hlavně maso. Také tyto lidé s O skupinou, mají trávení přizpůsobené na maso.

Krevní skupina A

Tato skupina znamená "zemědělec" a vznikla v Asii, nebo na Středním východě. Objevila se na vrcholu mladší doby kamenné a navazuje na lovce. Tyto lidé jsou uzpůsobeny na pěstování a následné zužitkování obilovin a plodin. Krevní skupina A vznikla mutací ze skupiny O jako odpověď na změny ve stravě a na četné infekce, které se šířily v rostoucí populaci. Tyto lidé mají silný imunitní systém na infekce.

Krevní skupina B

Tato skupina vznikla v oblasti himálajských velehor. Její nositelé, byli dávní kočovníci, pastevci, zvyklí na chlad a drsné klimatické podmínky.

Krevní skupina AB

Tato krevní skupina je vzácná. Je to promísení krve Kavkazanů a Mongolů a zároveň je to nejmladší krevní skupina. Tito lidé mají silnou imunitu na alergie, ale velký sklon k rakovinám.

Výživa krevních skupin

O - prospívá vám maso všechno kromě vepřového, to je pro vás škodlivé, pokud chcete, zhubnou, nejezte obilí, tj. chleba a výrobky, čočku, hrách, kukuřici, zelí, růžičkovou kapustu, květák, hořčici, mléko a mléčné výrobky. Nahraďte je sójou a sojovým sýrem, možnost je i kozí sýr, nebo mozarella. Pozor na pšeničné výrobky, nejste na ně uzpůsobeny a tloustnete po nich. Jezte rýži a pohanku. Rajčata, špenát, jsou prospěšné. Pozor na pomeranče, mandarinky, ocet. Můžete čokoládu. Nesmíte kávu.

A - Máte nízkou hladinu kyseliny v žaludku, proto se vyhněte masu. Jezte semínka, obiloviny, zakysané mléčné výrobky. Můžete všechnu zeleninu a ovoce. Prospívá vám hořčice. Víno, káva a všechny obiloviny.

B - Vyhněte se kuřatům, jsou pro vás toxické. Můžete skopové, králičí, krůtí. Vyhněte se pšenici, kukuřici, pohance a žitu. Pozor na čočku a fazole. Potřebujete hodně zeleniny a ovoce, jste pastevci, také jehněčí a hovězí maso. V omezené míře rýži, pozor na těstoviny.

AB - jezte jehněčí, králíka, krůtu, hovězí. Nesmíte kuřata, to máte od skupiny B, jako pozůstatek. Jezte sýry, ovoce, zeleninu, mořské řasy, měkkýše. Pozor na pšenici, přibíráte po ní. Jezte čočku, proso, rýži, ovesnou mouku. Vyhněte se pomerančům, můžete citróny, melouny, pozor na mango. Nesmíte kečup.

SMS Věštba
SMS Výklad / banner