Konec manželství?

Dobrý den, zajímalo by mě, jak dopadne manželství. Já narozena 26.3.78 a manžel 7.11.77 Moc děkuji za odpověď.

SMS Věštba
SMS Výklad / banner

nize

nize

Manželství

Je tu rozpor a ještě budete z kraje roku pokračovat, situace se může uklidnit okolo velikonoc, je důležité na tom zapracovat, více spolu mluvte. Zadejte si partnerský horoskop.

Astroložka 8:00 - 01:00 živě: Volejte Věštce 906503003

Reakce

Děkuji za odpověď. V současné době je situace taková, že manžel žije u milenky, za mnou a půlroční dcerou jezdí...jenom mě zarazilo to, jak je na mě poslední dva měsíce milý, pozorný, snaží se mě objímat, lichotit, tak jsem to nechápala, přišlo mi, jak když si dělá cestu zpět...mluvím s ním dost, ale stále jen zkoumá tu svoji můru, u které žije (ví, že jsem byla totiž u šamanky). Už jsem chtěla podat žádost o rozvod, ale vnitřně to tak necítím...myslíte do budoucna, že máme šanci? Je mi jen divné manželovo chování poslední dva měsíce, jak kdyby si dělal cestu zpět, začal se mi i omlouvat z asvé chování, jak mi ubližoval atd...když jsem mu na Vánoce řekla, že se může vrátit, tak neodpověděl. Ta dotyčná co s ní žije, je narozena 21.11.1980. Moc děkuji.

Manželství

Já myslím, ale nespěchejte na něj, že se k vám podvědomě vrací. Neuspěchejte to však. Buďte klidná a vždy ho pěkně přijměte. Zdenča.

Astroložka 8:00 - 01:00 živě: Volejte Věštce 906503003

Moc Vám děkuji za

Moc Vám děkuji za odpověď, myslíte do budoucna, že to má smysl, jen se bojím, aby to nevyváděl znovu a znovu, že si bude myslet, můžu si dovolit vše, ona mě vždy vezme zpátky...
Hodně lidí nechápe co ho u ní drží, je to hrozná fůrie, agresivní a zlá žena, která vydrží ve vztahu maximálně rok...proto si říkám co mu doma chybí...asi je to i čas pro mě, abych si uvědomila co jsem dělala špatně.
Ještě jednou Vám moc děkuji a přeji Vám do nového
roku jen to nej...hlavně zdraví, štěstí, lásku a spokojenost.
Gábina

Přání

Gábinko hodně štěstí a spokojenosti vám přeji.

Moc Vám děkuji, asi jej

Moc Vám děkuji, asi jej budu potřebovat.
Dnes se se mnou manžel sešel a mluvil o rozvodu a řešení majetku, ale na druhou stranu mluvil, jak mu chybím, jak mě má rád atd...prostě to nechápu, přijde mi, jak když mu dotyčná dala nůž na krk, aby se rozvedl a loudí z něj peníze :-( ...
Děkuji a přeji pěkný večer, Gábina.

Rozvod

Dejte mu ještě čas, není to tam růžové, zkuste si najít někoho, kdo mu v hlavě rozsvítí.

Dobrý večer, tak to jsem

Dobrý večer, tak to jsem přesně udělala. Poprosila jsem jeho kolegyni z práce, která zná velmi dobře nás oba i dotyčnou a ví co je dotyčná zač. Včera s mým manželem promlouvala, ale přišlo jí, že má manžel v hlavě hrozný zmatek a myslí si, že mu všichni radí co má dělat, celou situaci vysvětloval tak, že si se mnou nerozumí a že mu všichni radí co má dělat atd.

Včera jsem ještě napsala a nakonec dnes ještě zavolala do jedné poradny:

Dobrý den,
již od srpna 2009 žije manžel u své milenky, nejdříve vše zatajoval a podával to tak, že si nerozumíme. Teď už přiznává, že je v tom žena. Poslední dva měsíce se snaží jakoby vracet domů, aspoň mám ten pocit. Do budoucna mě zajíma, zda má máš vztah smysl a jak to vypadá pokud byl můj manžel zůstal s dotyčnou ženou. Mé datum narození je 26.3.1978, manžela 7.11.1977 a její 21.11.1980. Moc Vám děkuji a přeji pěkný den. Gábina.

Odpověď - Alžběta

5. 1. 2010 11:40
Přeji krásný den Gábino! Po provedení karetního výkladu musím zkonstatovat, že Váš manžel je opravdu naivní, pokud si myslí, že vztah s milenkou má budoucnost! Karty ukazují, že máte malé dítě a Váš muž si započal vztah před jeho narozením, což je odsouzeníhodné, jak pro Vašeho manžela, tak i pro onu dotyčnou! Pokud manžel nesundá zavčas růžové brýle a nevymaní se z její nadvlády, bude toho převelice litovat! On nepochopil, že tato dáma jej zneužívá, jde jí pouze o jeho peníze a její následné zajištění. Dokonce mu již byla nevěrná, a ne jednou! Tato paní si s věrností hlavu neláme, vidím ji jako rozvedenou ženu a její bývalý manžel si s ní prošel očistec! Ona dovede šlehnout slovem, je hněvivá, střídají se u ní nálady a emoce, chová se nadřazeně a nesnáší konfrontace. Váš manžel by měl vzít také v potaz její chamtivost a předurčení k vyvolávání sporů! Čím dřív si to uvědomí, tím lépe pro všechny zúčastněné. Měl by z tohoto vztahu urychleně odejít, neboť milenka se bude snažit o těhotenství, kterým si ho bude chtít pojistit. Zde dokonce katry ukazují i možné pochybnosti o otcovství dítěte! Také vyvíjí velký tlak na to, aby se manžel s Vámi rozvedl, jen tak se dostane k jeho penězům. Všechny tyto aspekty si on neuvědomuje, protože je zaslepen erotičnem, které u vás doma pokulhávalo. Přesto všechno je ve vás dostatek lásky na to, aby ste manželství obnovili. Apeluji proto na vás na oba, prosím zachraňte vaše manželství! Už pro zodpovědnost k vašemu dítěti by ste se měli oba zamyslet! Tentokráte bych raději hovořila s Vašim manželem, abych jej varovala před možným neštěstím, které by ho mohlo postihnout v podobě ztráty milované ženy, dítěte a obrovským zklamáním ze vztahu s milenkou! Pokud by si toto všechno uvědomil pozdě, jeho místo by už mohlo být obsazeno jiným partnerem, a on sám by se v životě potýkal s výčitkami svědomí, nespokojeností v citovém životě a dalšími problémy. S úctou Alžběta.


Celé jsem to včera přeposlala manželovi s odkazem na stránku, myslím, že si teď asi on sám už musí uvědomit, jak s ním dotyčná stále manipuluje, aby si pak vážil toho co měl doma a uvědomil si, kde je jeho místo a štěstí. Teď jsem se rozhodla mu vůbec nevolat, nechat ho být, aby se necítil do ničeho tlačen, on si nato skutečně musí přijít sám, no snad to pomůže, už nevím co jiného proto udělat. Jenom mě překvapilo, jak se v té poradně do hodně věcí trefili...
Moc Vám děkuji za rady i pomoc.

Dnes sem se nahodou potkala

Dnes sem se nahodou potkala s manzelem v nasem dome...byl velmi nastvany, teda uz prijel nastvany...zacal znovu o rozvodu, pak na me uplne vyjel zda to nechapu, ze se chce rozvest...vubec nevim co se to s nim deje, proc tak utoci az je skoro zly...pak najednou vstal a odesel s bouchnutim dveri, ze se se mnou o nicem nebude bavit...rekla jsem mu totiz, ze ja se rozvadet nechci, ze proc tak tak najednou hroti...ze jsou ted na reseni jine veci, zdravi atd...Uz nevim co dal delat :-(
Moc dekuji za jakoukoliv radu a preji pekny vecer.
Gabina.

Manželství

Dobrý den Gábinko, myslím, že jste udělala dobře, když jste řekla manželovi, že se nechcete ropzvádět. Píšete, že je na vás hrubý až zlý. Nechte to u něj působit nějakou dobu, ty vaše slova. Neozývejte se mu. Je důležité, abyste začla věci řešit, jako by už jste byli rozvedený. Bude mít tendenci se k vám vracet. Ale musíte tomu dát čas. V každém případě, si svůj osobní život naplánujte podle sebe. V žádném případě se před ním neponižujte, musí cítit vaši sílu. Tu on vždy miloval. Zkuste mi zavolat. Zdenča.

Dobrý den, pokoušela jsem

Dobrý den, pokoušela jsem se Vám dovolat, ale bohužel. Nakonec vzala Vaše číslo myslím Lýdie, nebo jak se představila, trochu mi naznačila co a jak.
Řekla mi, že tam návrat vidí, i to, že mě manžel má stále rád...jenom se bojím, co bude dál, ale to je ve hvězdách :-)
Chci Vám za všechno poděkovat, když něco bude určitě se ozvu.
Děkuji a přeji pěkný den, Gábina.

Návrat

Gábinko hodně štěstí. Zdenča.