konec manželství??

prosím o odpověď, zda je mé manželství opravdu u konce?? děkuji K. 24.3.1973

SMS Věštba
SMS Výklad / banner

není, ale možná si to i

není, ale možná si to i časem budete přát, volejte věštce

Manželství

Myslím, že úplně ne, ještě tu šance je.

Astroložka 8:00 - 01:00 živě: Volejte Věštce 906503003

manželství

pořád se v tom hrozně plácám, nevím jakým způsobem se chovat. mám se snažit získat manžela nebo mu spíš dát odstup ať si uvědomí, že mu chybím sám???

Odstup

Dejte si odstup, měl by si vše srovnat.

Astroložka 8:00 - 01:00 živě: Volejte Věštce 906503003

Návrat domů

Podařilo se mi zmizet na pár týdnů do zahraničí, teď se bavíme s manželem jestli po návratu máme zůstat bydlet spolu a snažit se srovnat vztah zevnitř nebo se má odstěhovat. nevím, jestli to od něj není jen zbabělost a nedokáže mi říct, že chce náš vztah ukončit. Pořád necítím opravdový zájem z jeho strany... jako bych bojovala jen já. Můžu s tím něco dělat ?

Volejte Věštce

Zavolejte mi.

Kartářky non-stop a živě: Volejte Věštce 906503003

manželství jsme

manželství jsme zachránili, oba chceme být opravdu od srdíčka spolu. jen se po náročném minulém roce cítíme hrozně vyčerpaní a bez energie. jako by pořád něco chybělo dořešit. Dá se z toho nějak vymotat? Taky hledám nové zaměstnání, je něco na obzoru?

Kartářka Zdeňka

Dá se z toho vyjít, zavolejte mi.

Kartářky non-stop a živě: Volejte Věštce 906503003

bohužel momentálně se

bohužel momentálně se ozvat nemůžu, budu se s tím snažit porvat sama. děkuji

Kartářka Zdeňka

Je mnoho lidí, kteří se bojí zavolat, ale je i mnoho, který to udělali. Jen si představte, že mnohem více utratíte týdně za nepotřebné věci. Vždy se najde nějaká cesta, možná i rada o které jste nevěděli. Je to vše ve vašich rukou. A mnozí se také dozvědí, že jejich zdraví není OK. Víte kolik lidí se začalo léčit přírodní medicínou, než , aby za půl roku museli nastoupit chemoterapii. Někdo o tom ani nevěděl, to je pak šok, když vám lékaři řeknou, máte 3.měsíce života. A dvouměsíční chemoterapii s výsledkem nejistým. I ve vztahu je to, někdy důležité. Ale věřím tomu, když začnete sami pracovat se sebou, že správnou cestu najdete. I když i my kartářky a věštci, jsme tak poučené, že vždy využíváme , jedna druhou. Někdy sám člověk nezmůže nic, bez správné cesty. A jako to, že i kartářky nikdy nevěští sami sobě, tak i to, že vždy si necháme věštit někým jiným pro objektivní názor.Vše je ve vašich rukou. Zdenča.

Náročný rok

Dobrý den paní Zdeno, děkuji vám za podporu v minulém roce:-)
Po náročném roce, ve kterém jsme se s manželem rozhodli zůstat spolu.
Pořád mám ale pocit, že je něco špatně.
Doma vše v pořádku, ale víc naoko než uvnitř. Mám novou práci, která mne baví, ale objevují se podivné překážky, které mu ubírají energii a chuť do života.
Je to jen zkouškové období nebo je to signál, že jdu špatnou cestou?
Bude Nový rok klidnější?
Děkuji

Predikce

Začátek ne, spíše od velikonoc.