Kartářky - věda a pomoc v nouzi

Výklad karet onlinePokud mluvíme o kartářkách, mohu říci, že jsou to osobnosti. Kartářky nesou na svých bedrech úděly a osudy druhých lidí. Dostávají se k věcem všedním, ale i nevšedním. Pomáhají v situacích, když jiná pomoc selhala. V životě každého z nás se střídají dobrá a špatná období. Jsou situace, které řešíme s klidem a nadhledem, ale někdy se stane, že nevíme jak dál a potřebujeme poradit. Pomoc pak většinou hledáme u lidí s těmito schopnostmi nahlédnout do budoucnosti. Tisíce lidských osudů, máme na svých bedrech a ve svých rukách. Pamatujte si však, dvě věci - dobrý kartář Vám nikdy neřekne, že umřete (bylo by to proti kartářské etice). Jenom naznačí, že je velké riziko na ohrožení zdraví, života. Každý kartář Vám ochotně poradí při rozhodování a společně naleznete řešení Vašeho problému. Nemusíte mít obavy a po překonání strachu z neznámého sami uznáte, že byl bezdůvodný. Pokud máte problémy, obracejte se na nás. Dostaneme se do hloubky a problému vašeho vztahu, pomůžeme se zdravím, najdeme ztraceného pejska, či zatoulaného manžela.

SMS Věštba
SMS Výklad / banner

Komentáře

vrátí se k nám?:

Dobrý den, moc Vás posím o odpověď na otázku, zda se k nám vrátí bývalý manžel. Moc nám chybí. Jmenuji se Hana, jsem narozená 11.4.1964 a on Michal, narozený 30.3.1971. Je nějaká šance nebo je šťastný v novém vztahu... Moc děkuji za odpověď.

Zdravi

Dobry den jsem narozen 24.3.1992 a chtel bych se zeptat na moje zdravi jak dlouho budu jeste zit,v kolikati letech zemru a jak.dekuji za odpoved.

Vztah

Dobrý den,chtěla bych se zeptat,jak to bude mezi mnou a jedním klukem.Já narozena 5.1.1995 , on 15.3.1991.Předem moc děkuji za vaší odpověd.

Věštírna

Milá b.er.uš.k.o pro dotazy tu máme Věštírnu.

Astroložka 8:00 - 22:00 živě: Volejte Věštce 906503003