Karmické lásky

Romantické srdceJistě mnoho z vás slyšelo o karmě. S blížícím se duchovním přerodem společnosti který se blíží k roku 2012, vám chci mnoho věcí ujasnit. Mnozí lidé znají přesně svou cestu, znají i své úkoly, ale neznají úskalí vztahů, proč se setkají s karmickou podobnou duší s kterou si rozumí a přesto spolu nemohou žít.

Vše je dáno karmickým očistcem, mnoho lidí však neví, jak začít s nápravou. Často známe cíl cesty, i její formu, kterou si volíme sami, ale mnozí se nevyznají v osudu a minulosti. A tady je těžké se zorientovat. Cesta práce na sobě, na svém štěstí, je často klubíčkem velmi zamotaným a my nevíme, zda jsme ho začali rozmotávat ze správného konce. Musíme se tedy jako první věc naučit odpouštět, ale ne jenom druhým, ale hlavně i sami sobě. Projděte očistným očistcem, který si sami zvolíte. Někomu stačí jen odpustit si, někdo musí odvolat své sliby, které dal před narozením a prosit o odpuštění, že je chce odvolat.

Věřte, že toto dobře funguje a srdce, které tápe ve tmě a hledá lásku, a ví, že na něj ta pravá čeká, najde pokoje. Mnoho chyb, které v životě děláme, je pouze opakování chyb našich rodičů. Karmické lásky které potkáváme a které skončí a nikdy se nevrátí si mnozí nedovedou vysvětlit. a přitom je to tak jednoduché. Stačí se podívat zpět do svých minulých životů a projít si očistou. V tomto případě, se vždy obracejte na odborníka na karmu. U nás s ní pracuje šamanka Klárka a Liduška, takže - nebojte se je oslovit a projít si očistcem. Rázem se váš život změní k lepšímu a vy konečně začnete být milování a žít.

SMS Věštba
SMS Výklad / banner