Jak se znovu narodit

Matka s dítětemJestliže máte poslední dobou pocit, že je třeba od základů změnit váš život, tak to neodkládejte. Mám tím na mysli samozřejmě změnu v lepšího člověka, neboli takzvané „duchovní znovuzrození.“

Nejtěžší je pro člověka zjištění, že po celý život žil jinak, než by mněl. Ano, stává se to. Jenže to se děje mnoha lidem. Dostavují se otázky a pochybnosti.

Byli jste dříve jiní a žili špatně ? Možná ano, možná ne. Prvotní je pochopit nutnost změny. Důležitá je také motivace. Určit si proč. Někdy je důvodem ke změně osobní poznání, jindy pochopení a v neposlední řadě i vážná událost v lidském životě. Roli zde hraje víra nebo poznání nové alternativy - možnosti života duše po smrti těla.

Co všechno musíte absolvovat, aby jste se stali novým a lepším člověkem ?
Reiky ? Konstelace ? Regrese ? Nebo jiné techniky ?

Samozřejmě někomu tyto duchovní obory pomohou a jinému ne. Pokud nepomohou, co dál ? Kam jít ? Co dělat ?

Nejprve se zastavte a rozhlédněte :

Vše co kolem sebe v jednom momentě vidíte, je přítomnost. Nic jiného kolem vás není. Minulost již není a budoucnost ještě také nenastala. Vše ostatní je pouze ve vaší paměti. To je důležitý poznatek. Musíte vědět, kdy začít. Jde o jakýsi restart osobnosti. Začínáte znovu a jinak. Vaše chování by se mělo řídit novými pravidly. Samozřejmě lepšími. Jedná se o změny velmi osobní a různorodé, protože chyby, které nás sráží do kolen, jsou u každého jiné.

Věřte, že pokud se k tak radikálnímu kroku odhodláte, musíte se především vyrovnat s minulostí. Ti, kdož se chtějí změnit, nechť si nejprve sundají těžký řetěz, který je poutá k minulosti. Jestliže víte o svém dřívějším špatném chování, nevadí, hlavně, že si jej uvědomujete. Nechte to být. Již je vše pryč. Vzpomínka sice někdy zabolí, ale není činná, je jen ve vaší mysli. Vše přepíšete svým novým a lepším životem. Netrapte se minulostí, poučte se z ní.

A ptáte se jak začít ? Jak se změnit ? Jak v sobě najít „dobrou bytost“ ?

To jest u každého individuální. Jedna univerzální metoda však existuje. Začněte u svých myšlenek, které vás „napadají.“ Zajisté bude většina z vás schopna rozlišit myšlenky špatné a dobré. Pokud jsou myšlenky dobré, nechte je plynout a dovolte jim projevit se slovem i činem. Jestliže zjistíte, že ve vás bují myšlenka zlá, zatlačte ji do pozadí, nenechte ji vzklíčit a ani jí nevyslovujte. Nedejte jí prostor projevit se skutkem.
Bude to těžké, protože se ve vašem okolí najdou lidé, kteří vás znají jinak a často nebudou chtít vaší změnu přijmout a pochopit. Nechť vás to nezastaví. Jestliže vydržíte a dojdete v pozitivním chování a změně myšlenek do určité fáze, tak věřte, že i ti rádoby přátelé zmizí z vašeho života tak rychle, jak přišli. A ti, kteří vás mají rádi, pochopí vaší snahu a budou vám nápomocni.

A jak dlouho musíte tuto metodu cvičit ? Dlouho. To mi věřte, ale vždy záleží na tom, kolik nečistoty ve vás je. Můžu vám ale říci, že pokud se vám alespoň zčásti podaří vyhrát, budete stejně bojovat celý zbytek života. Ne však již sami se sebou, ale se slovy a myšlenkami, které uslyšíte u jiných lidí. Důležité je zvítězit „sám nad sebou,“ tedy nad svým falešným JÁ. Ostatní pro vás bude již mnohem lehčí. Hlavně nepospíchejte a nebuďte smutni z počátečních neúspěchů. Pracujte „na sobě“ pomalu a bez nátlaku. Ovoce vaší snahy se urodí.

Ano, klidně se znovu duševně naroďte. Je jedno, jestli je vám dvacet let nebo padesát. Na věku nezáleží, důležitý je výsledek a čisté svědomí...

SMS Věštba
SMS Výklad / banner