jak dál?

dobrý den,
já (3.2.1979) jsem s manželem (26.11.1977) skoro 8 let, před 2 lety jsem se hrozně zamilovala do kolegy z práce (25.9.1983). vztah to byl velmi vášnivý a vyrostl do velké lásky, oba jsme říkali že ten druhý je to co jsme hledali, co nám chybělo, psali jsme si, byli furt spolu a mezi námi bylo obrovské vzrušení a vášeň. plánovali jsme spolu budoucnost i byt. mezitím jsem ale otěhotněla a rodit jsem odjela do jiného města kde jsem s manželem měla byt. s přítelem jsme se dohodli , že po 6i nedělí se definitivně rozhodnu. já se rozhodla že budu s ním, ale mezitím on přestal hodně psát a volat a nakonec že neví co dál a co chce. toto už je skoro rok. mezitím jsme to párkrát zkusili dát dohromady, ale on vždy řekl, že to na dálku nejde, ale nebyl si jistý jestli se mám za ním odstěhovat. teď je pravděpodobně se svou bývalou přítelkyní se kterou se chystá odstěhovat do bytu, který jsme plánovali spolu. chtěla bych se zeptat zda je tam ještě nějaká šance, jestli ano tak jakým způsobem to zachránit, nebo bych se měla nějak smířit s koncem. jestli ano prosím o radu jak, protože nemám na nikoho jiného ani pomyšlení a myslím na něj a schází mi i když už jsme od sebe rok! moc se třápím. případně pokud to již nemá cenu, jestli mám zůstat s manželem (který je pro dceru výborný otec) a snažit se nějak obnovit náš vztah - případně jak. děkuji moc, opravdu se hodně trápím

SMS Věštba
SMS Výklad / banner

Budoucnost

Milá vodnářko, pohlédla jsem do vaší budoucnosti a mohu říci, že pro vás je v této době i budoucí veliká šance váš manžel. Celkově je k vám nakloněný a bude. Tento váš přítel, je momentálně někde myšlenkami mimo a vypadá, že tento rok, taky počnou dítě, pokud už se tak nestalo. City k vám tu sice nějaké zůstali, ale ne tolik aby vás to dalo dohromady. Obnovte svou cestu k manželovi, čeká vás s ním štěstí i vztah bude jinačejší, něž byl, budete se cítit moc dobře. Hodně štěstí.

Astroložka 8:00 - 22:00 živě: Volejte Věštce 906503003

doplnění

moc děkuji za odpověď i když jsem asi doufala v jinou..
takže tam nevidíte šanci na to že bychom se s přítelem dali znova dohromady? nevidíte náhodou nějaký důvod proč to skončilo? nějak nikdy nic neřekl a mě trápí že nevím co se stalo.taky se máme příští týden potkat a doufala jsem že to něco obnoví nevidíte tam něco o tom setkání? mám s ním nadále udržovat kontakt nebo to radši skončit úplně? ještě bych dodala že jsem byla u dvou kartářek a ty říkaly, že se k sobě vrátíme za dva měsíce a po třech nic tak jsem šla znova a zase že se k sobě vrátíme...pořád jsem si dělala naději. Miluje on tu svoji přítelkyni? je s ní šťastný? Nedávno říkat že vzpomíná na náš vztah i sex..
a s manželem - neporadíte třeba nějaký..způsob..jak obnovit city?
děkuji moc!

Šance

Myslím, že bude lepší, když přestanete na něj myslet. Je důležité se soustředit na věci co mají přijít. Měla byste se s ním sejít a vše si vyříkat, není tu však žádný důvod proč odešel, ale nechce se mu vrátit.

Astroložka 8:00 - 22:00 živě: Volejte Věštce 906503003

budoucnost

děkuji moc,
a není asi nic co by zvrátilo jeho rozhodnutí, něco co bych mohla udělat aby se chtěl vrátit? nějak ho neumím "opustit". nevidíte náhodou že bychom se v budoucnu nějak znova potkali dali dohromady?
děkuji moc za vás za pomoc a podporu...

Čas

Dejte tomu čas, v budoucnosti tu sice kontakt bude, ale to vy již budete úspěšně zadána. Nebojte se budoucnosti, láska přijde, zkuste si zadat osobní horoskop.

Astroložka 8:00 - 22:00 živě: Volejte Věštce 906503003

obavy

dobrý den,

já se toho trochu obávám, jsem asi skeptická. v podstatě 3 kartářky mi řekli, že budeme spolu a podívejte jak to dopadlo...tak moc nevím čemu věřit :-(

Čas

Já vím, že to nevypadá nadějně, ale dejte tomu čas.

Astroložka 8:00 - 22:00 živě: Volejte Věštce 906503003

kontakt

dobrý den,
chtěla bych se zeptat, přítel se začal ozývat po mailu, že si chce psát, že mu to trochu chybí, že se nechce hádat.
co tím sleduje? znamená to něco? jak bych měla reagovat?
děkuji moc

Názor

Možná dospěl k názoru, že mu chybíte, ale na víc v životě to od něj není. Nechte ho plavat, nemůže vám více dát a vy potřebujete vše.

Astroložka 8:00 - 22:00 živě: Volejte Věštce 906503003

šance

takže není šance, že by třeba dospěl k tomu, že chce být se mnou? mám problém, že nejsem schopná mít sex s manželem a ani netoužím po někom jiném než po něm. i když se snažím je mi dotyk kohokoliv jiného nepříjemný. a to už je to dýl jak rok. nevím co s tím?
děkuji

Žena

To je problém, je důležité si s o tom s někým promluvit, zkuste mi zavolat, nebo to proberte alespoň s kamarádkou, co má nadhled. Pokud to nevyřešíte, bude mít váš manžel v brzké době jinou ženu a pak bude pozdě na záchranu. Váš přítel by vás chtěl jen na sex, nic jiného tam bohužel není.

práce

děkuji, asi zkusím někam zajít mám opravdu nějaký blok, a ani pohled kamarádky nepomohl..
nicméně mám dotaz. přítel dostal nabídku dělat u mě ve firmě, kde já dělám na částečný úvazek a spolupracovala bych s ním.nicméně tam kolega chce i mého manžela. ten ale nechce dělat s přítelem a ani nechce abych já s ním pracovala. nevidíte nějaké rozuzlení?
děkuji moc

Nová práce

Najděte si jinou práci, nebo odsuňte přítele.