Jak to bude dál?

Dobrý den paní Zdeňko,
chtěla bych Vám hrozně moc poděkovat, mnohokrát jste mi pomohla. Zároveň bych měla otázku ohledně jednoho štíra narozeného 11.11.1985. Já sem narozená 26.12.1987. Chtěla bych se zeptat jak se náš vztah bude dále odvíjet.. Jelikož teď bude hodně pracovně vytížen kvůli finančním potížím neuvidíme se často a tak by mne zajímalo jak to bude s námi dál. Nebo jak on to vidí s náma. Doufám, že za tím odloučením není něco jiného.. Nechtěla bych se opět zklamat jelikož na muže nemám příliš velké štěstí..
Předem děkuji za odpověď. Petra

SMS Věštba
SMS Výklad / banner

Milovník

Jako milovník, jednička, jako ochranitel jednička, ale pozor sice tu má citovost , na štíra, ale i nějaké výkyvy. Vůbec nevadí, když se neuvidíte, zatím vás má po citové stránce velmi blízko. Ale může být pro vás stresující, sdílet s ním budoucnost. Vy potřebujete zajištění, klid, lásku u sebe. Myslím, že ucítíte sama, že časem to není pravý chlap, ale zatím si ho nechte. Tento rok, vám ještě někdo přijde, kdo s vámi bude chtít být více.

Astroložka 8:00 - 22:00 živě: Volejte Věštce 906503003

ještě jednu radu

Já se ho nechci zbavit já ho mám hrozně moc ráda. Ale bojím se toho co bude za 2 měsíce. Nechtěla bych o něj přijít. Píšete o výkyvech, může i to být příčina odloučení a nebo je to opravdu pracovní vytíženost? Ještě bych se chtěla zeptat na jeho finační potíže, jak to s nima bude do budoucnosti. Podaří se mu vše brzo zplatit? Vím, že to poslední dobou mělo odraz i na jeho psyku. Nebo můžu mu nějak pomoci s jeho problémama??

Psychická podpora

Myslím, že problémů má mnoho, ale mohla byste ho podpořit psychicky. On však umí být na tohle uzavřený, myslím, že si vás k tomu nepustí a dokud nebude tak trochu venku, může se s vámi chtít vidět jen občas, vám to připadá, že vás chce jen na sex, ale to není tak. Dejte mu čas.

Astroložka 8:00 - 22:00 živě: Volejte Věštce 906503003