Holčička nebo kluk?

Dobrý den, test mi ukázal že jsem těhotná...bude to holčička nebo kluk? A jsem opravdu těhotná?

SMS Věštba
SMS Výklad / banner

Nejásejte

Ještě nejásejte, sice tu změna je, ale je brzo, i když náznak na chlapce tu je. Uvidíme jak se budete vyvíjet, ozvěte se zase, věštkyně.

Astroložka 8:00 - 22:00 živě: Volejte Věštce 906503003

otázka na vaši odpověd

Dobry den. Vasi odpovedi na otazku jsem se zdesila...nevim jestli jste mi tim, abych nejasala nechtela zdelit neco spatneho a ted se vazne bojim ze je me miminko v ohrozeni...prosim jak jste to myslela? ...jinak sama vykladam karty a nejakou schopnost mam, s tim ze to bude chlapecek bych souhglasila ikdyz bych si moc prala holcicku. Bude moje miminko zdrave? Nasi rodinu kdysi davno nekdo proklel a muj braska je moc nemocny, postizeny. S pritelem bychom se za 2 mesice chteli brat, myslite ze i na to je brzy? Je mi 20 let a urcite se o sve miminko zvladnu dobre postarat, moc jme si ho prali. Dekuji Vam za odpoved moc mi pomuzete.

Dvojčata

Nemáte tu žádné ohrožení, ničeho se nebojte. Myšleno bylo, aby jste se vy sama šetřila. Je důležité u vás pravidelně cvičit břišní svalstvo a to pouhým dýcháním, pokud potřebuje více navést, pošlu instrukce. Myslím tím, že nemáte jásat, že je brzo a takhle časné těhotenství se může z chlapečka, změnit i na dva chlapečky. ale to by vám myslím nevadilo. S pozdravem věštkyně.

Astroložka 8:00 - 22:00 živě: Volejte Věštce 906503003

dvojcatka?

Páni, vazena pani vestkyne tak ted jste mi s tema dvojcatkama vyrazila dech:-) s dvema miminkama vazne nepocitam, ale je jedno jestli budou 2 nebo 3 ale hlavne ze budou zdrave. Dekuji vam moc za vasi odpoved a pomoc. Byla by jste moc hodna kdyby jste mi poslala instrukce. Velice si vazim vasi pomoci. Brzy nashledanou

Dva chlapci

Vypadá to na dva chlapce, ale ještě je brzy a cesty Páně jsou nevyzpytatelné, ozvěte se za měsíc.

Astroložka 8:00 - 22:00 živě: Volejte Věštce 906503003