Finanční horoskopy na rok 2010

Beran: 

Nepoučeni ze svých chyb, nesete důsledky svého jednání. Někdy nechcete naslouchat jiným a jdete si svou cestou. Také tento rok a hlavně začátek, bude složitý, od března se začne dařit. Duben hojnost peněz. Potěšte své příbuzné, velikonoce vám přejí.

Býk: 

Jste upracovaní a rozjetí, pamatujte, že jak zasejete, tak sklidíte. Výborný rok, na finance, někdy na úkor rodiny. Pozor jen v červnu a červenci, to bude slabší. Konec roku zhodnotí, váš začátek. Znáte to, když se říjen zeptá, co jste dělali v lednu?

Blíženci: 

Dokážete utratit hojnost financí, měli byste se zastavit a spořit. Hvězdy varují, moc nerozhazujte, jen pokud jde o rodinu a jejich potřeby. Leden je velmi slabý, také září. V prosinci finance chybí, ještě, že máte rodiče a příbuzní.

Rak: 

Jako vždy Raci mají něco našetřeno v šupleti. Také tento rok bude o šetření, i když budete muset v březnu vytáhnout své rezervy, výdaje budou. Pozor na červenec, září, říjen.

Lev: 

Kdybyste tolik nerozhazovali, měli byste rezervy. V lednu budou výprodeje a váš šatník praská, vyhněte se výkladním skříním. V září si tak dopřejete krásnou dovolenou.

Panna: 

Panny tento rok na finance moc nesáhnou. Mají je dobře uložené a dařit se vám bude. Možná je to i tím, že dokážete svou pílí mnohé vydělat. Moc pěkný rok.

Váhy: 

Vy utratíte nejvíce za jídlo. Také si budete chtít dopřát nové auto, či nábytek. Je vám to dovoleno, ale v únosné míře. Pozor na investice, mohli byste hodně ztratit. Myslete a raďte se s rodinou. Více hlav, více ví.

Štír: 

Slabý rok a bude vám chybět. Pozor, sice dokážete hodně vydělat, ale jsou tu kritické měsíce. Také se tím můžete dostat do trvalých potíží. Myslete při nákupech.

Střelec: 

Peníze u vás jsou a také je mít budete. Investujete do svého bydlení a bude to dobrá investice. Nebojte se tohoto roku, když bude peněz méně, vy dokážete přežít vždy.

Kozoroh: 

Většina Kozorohů, se tento rok postará o své finance i žaludky. Jelikož si umíte nandat práci, tak se vše dobře zúročí. Nebojte se změn a nové práce.

Vodnář: 

Spořivost Vodnáře je známá a přeci tento rok, vám nikdo nemůže nic vytnout. Jste přepracovaní, ale práce a financí si vážíte. Je málo lidí, jako vy. Nebojte se něco popustit, rodina vás miluje.

Ryby: 

Rok 2010 plný příjemných změn. Nesmíte však rozhazovat, investovat. Váš úspěch je podpořen tvrdou prací. Můžete si klidně dopřát do roka dvě dovolené, ale vše musí být ověřeno. Ujistěte se, že zbytečně nepřijdete o finance.

SMS Věštba
SMS Výklad / banner