Feng Shui II. díl: Jak získat lásku a příjemně žít

Feng ShuiPokud hledáte partnera, může vám v tom pomoci i Feng Shui. Ta praví, že pokud chceme najít partnera, měli bychom všechny doplňky do bytu, jako nádobí, povlečení a další mít po dvou. Zkrátka mít vše připraveno tak, aby tam mohl někdo rovnou přijít a cítit se rovnou v partnerství.

Důležitá je pro partnerství ložnice, proto se o ni stále starejte, neustále ji mějte uklizenou, každý den tam stahujte rolety, aby mohlo slunce a světlo dovnitř. V případě, že máte postel pro dva, nespěte stále jen na straně jedné, ale pokuste se je střídat. Také nezapomeňte na vhodné umístění postele a žádná zrcadla v ložnicích!

Pokud přemýšlíte nad zrcadlem nad postelí, pak je to vhodná inovace pro krátkodobější vztahy, pokud však zamýšlíte vztah dlouhodobý, o zrcadle raději nepřemýšlejte. Pokud chcete vztah oživit, napomoci mohou i barvy. Dejte si k posteli z každé strany rudé svíčky, nebo mějte rudé povlečení, díky této barvě můžete oživit váš milostný život.

Pokud se chcete s tím druhým neustále sbližovat a podpořit komunikaci, umístěte do speciálních pravých koutů každé místnosti, které symbolizují partnerství, něco žlutého. Také tyto koutky hodně prosvětlete lampami a světlem, svíčkami, či rostlinami tak, aby vám to bylo příjemné.

Pokud toužíte najít nové přátele, stále střídejte a užívejte židle u jídelního stolu, stejně tak i křesla či pohovku ve vašem obývacím pokoji.

Důležitý je i hlavní vchod, ten musí být dobře osvětlený a musí být hostům od pohledu příjemný tak, aby měli chuť vstoupit dál. Čím příjemnější vchod, tím příjemnější hosté.

Kam dál?

Zdroj obrázku: [CC-BY-2.0] DaveFayram

SMS Věštba
SMS Výklad / banner